Хмельницька облрада провалила реформування газети «Подільські вісті»

Хмельницька облрада провалила реформування газети «Подільські вісті»

21 Квітня 2016
2323
21 Квітня 2016
18:59

Хмельницька облрада провалила реформування газети «Подільські вісті»

2323
Хмельницька обласна рада не підтримала рішення про вихід з числа співзасновників обласної газети «Подільські вісті».
Хмельницька облрада провалила реформування газети «Подільські вісті»
Хмельницька облрада провалила реформування газети «Подільські вісті»

Про це повідомляє «Незалежний громадський портал».

На сьогоднішній, 21 квітня, сесії Хмельницької обласної ради за це рішення проголосувало 30 із 79 депутатів.  Ще 6 обранців утримались, 2 висловились проти. 41 депутат не брав участь у голосуванні за реформування комунального ЗМІ.

Під час обговорення деякі депутати ради висловили застереження у поспішності розгляду цього питання.

Газета «Подільські вісті» 21 квітня опублікувала листи керівництва Держкомтелерадіо і Національної спілки журналістів України (НСЖУ), котрі закликали депутатів Хмельницької облради підтримати видання у питанні роздержавлення.

Газета Хмельницької ОДА і Хмельницької обласної ради «Подільські вісті» заснована 1918 року. Комунальне ЗМІ виходить двічі на тиждень. Нинішній тираж видання – 40 тис. примірників.

Нагадаємо, 26 грудня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав  Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Закон набув чинності 1 січня 2016 року.

7 квітня голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко повідомив, що станом на сьогодні до Комітету надійшло 291 звернення від редакцій друкованих ЗМІ, які заявили про свою участь у реформуванні згідно Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Керівництво Національної спілки журналістів України (НСЖУ) на черговому пленумі 21 квітня, розглянувши питання про стан реформування друкованих ЗМІ, одноголосно підтримало звернення до Президента України з проханням посприяти реформі державних та комунальних ЗМІ.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2323
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду