Лілія Стрілець та Данило Романчук очолять сайт «Факти ICTV»

Лілія Стрілець та Данило Романчук очолять сайт «Факти ICTV»

2 Серпня 2021
2740

Лілія Стрілець та Данило Романчук очолять сайт «Факти ICTV»

2740
Романчук відповідатиме за наповнення стрічки новин та працюватиме з авторами, а Стрілець буде розширювати комерційну аудиторію.
Лілія Стрілець та Данило Романчук очолять сайт «Факти ICTV»
Лілія Стрілець та Данило Романчук очолять сайт «Факти ICTV»

Телеканал ICTV 2 серпня повідомив «Детектору медіа», що шефредактором сайту «Факти ICTV» став колишній очільник видання «Букви» Данило Романчук, натомість Лілія Стрілець стала головною редакторкою сайту.

«На новій посаді моїм завданням буде розширити комерційну аудиторію, запропонувати стратегічні рішення, які в рази збільшать прибутковість сайту (сайт "Факти ICTV" є прибутковим останні три роки – ICTV.)», – сказала Стрілець.

Данило Романчук відповідатиме за наповнення стрічки новин, а також працюватиме з авторами.

«Серед моїх цілей – збільшення аудиторії сайту та зростання її лояльності. Йдеться про побудову спільноти читачів, які тримають сайт у закладках і протягом дня повертаються до нього за оперативною і достовірною інформацією. Мусимо розуміти, що зараз дуже велика конкуренція серед новинних сайтів. Читач губиться в потоках інформації і часто перестає розуміти, що відбувається в Україні та світі. Моє завдання, як шефредактора, – дати читачеві розуміння та контекст процесів, що відбуваються», – розповів Романчук.

У 2000 році Лілія Стрілець почала працювати в програмі «Факти» на ICTV. Згодом перейшла на посаду редакторки стрічки новин на сайті «Факти ICTV». У 2017-му вона стала випусковою редакторкою, а навесні 2021 року – шефредакторкою.

Данило Романчук працював у виданні «Лівий берег», потім був заступником головного редактора в інформаційному агентстві УНН. Він шість років очолював видання «Букви». 26 липня 2021 року головний редактор «Букв» Данило Романчук повідомив, що звільнився з видання. Він пояснив, що з власниками видання по-різному бачить розвиток «Букв».

Колаж фото з відкритих джерел

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2740
Читайте також
09.08.2021 21:39
Галина Петренко
«Детектор медіа»
2 368
30.07.2021 14:50
Іра Рябоштан
«Детектор медіа»
2 916
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду