16:57
Понеділок, 12 Квітня 2021

Разумков сказав, що кулуари Верховної Ради поки не відкриватимуть для журналістів

1 422
На його думку, це робити поки зарано через епідемічну ситуацію в країні.
Разумков сказав, що кулуари Верховної Ради поки не відкриватимуть для журналістів
Разумков сказав, що кулуари Верховної Ради поки не відкриватимуть для журналістів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що кулуари другого поверху парламенту поки не відкриватимуть для журналістів. Про це він сказав 12 квітня на брифінгу, передає «Укрінформ».

На його думку, це робити поки зарано через епідемічну ситуацію в країні. 

«Я думаю, що це плітки. Якщо ми зараз з вами говоримо про червону зону у місті Києві, то відкривати кулуари буде трохи дивно. Я розумію, що ви хочете від мене почути. Я розумію, що мені політично треба сказати "так". Але гратися в політику зі здоров'ям людей я точно не буду», – сказав Разумков.

Нагадаємо, з початку карантину, 12 березня 2020 року, голова ВРУ Дмитро Разумков підписав розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби». Журналістів у Верховній Раді на період карантину пускали лише до пресцентру на третьому поверсі будівлі парламенту. Також для роботи журналістів були закриті кулуари другого поверху Ради. Крім того, правцівникам ЗМІ обмежили допуск до адміністративних будинків, споруд і службових приміщень парламенту.

Журналістів та працівників ЗМІ під час карантину пускали до Верховної Ради за тимчасовими картками акредитації. Водночас під час входу до приміщення Ради додатково необхідно було пред'явити постійну картку акредитації та паспорт. 

З 1 червня операторам та фотокореспондентам дозволили працювати в ложі преси парламенту – однак не більше 30 осіб одночасно. До ложі преси пускають 15 операторів і 15 фотографів. Туди пускають за жовтими перепустками на цілий день.

23 серпня Дмитро Разумков розповів, що журналістів планували допустити працювати в кулуари Верховної Ради з вересня, але через погіршення ситуації з поширенням коронавірусної інфекції відмовились від такого наміру.

5 жовтня 2020 року Дмитро Разумков змінив порядок допуску журналістів до парламенту: їх пускатимуть за постійною карткою акредитації та разовою перепусткою. Зайти до ВР зможуть не більше 120 працівників ЗМІ. Керівниця пресслужби ВР Ірина Кармелюк уточнила, що журналістам видаватимуть загалом 120 перепусток, 30 з яких для роботи в ложі преси парламенту. Працівники ЗМІ зможуть отримати їх на посту охорони на вході, але після завершення робочого дня вони мають повернути їх на цей пост.

Фото: Укрінформ Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1422
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду