НАДС оголосило кандидатів на посади заступників голови Держкіно

НАДС оголосило кандидатів на посади заступників голови Держкіно

28 Березня 2020
2858
28 Березня 2020
11:00

НАДС оголосило кандидатів на посади заступників голови Держкіно

2858
Опубліковано список кандидатів, допущених до участі у конкурсі на посаду заступника голови Державного агентства з питань кіно та на посаду першого заступника.
НАДС оголосило кандидатів на посади заступників голови Держкіно
НАДС оголосило кандидатів на посади заступників голови Держкіно

Відповідну інформацію розміщено на сайті Національного агентства з питань державної служби.

Так, на посаду першого заступника голови Держкіно претендують: Кізенко Ганна Володимирівна, Слєпак Сергій Вілєнович, Голосов Артем Андрійович, Жуков Владислав Валерійович, Череповський Костянтин Валерійович.

Кандидати на посаду заступника голови Держкіно: Шевчук Юлія Іванівна, Голосов Артем Андрійович, Лаврушкіна Тетяна Євгеніївна, Мальцев Сергій Андрійович, Жуков Владислав Валерійович.

Як писав «Детектор медіа», 29 січня 2020 року стало відомо, що Кабмін обрав нового очільника Держкіно. Відомство працювало без керівника з серпня минулого року, коли з посади за власної ініціативи пішов Пилип Іллєнко

Головою Держкіно стала 38-річна Марина Кудерчук, заступниця голови Запорізької ОДА з аграрних питань. Із кіноіндустрією її пов'язує два роки роботи в Запорізькому кінотеатрі імені Довженка (заступницею директора та директоркою) та організація Запорізького міжнародного фестивалю короткометражного кіно (ZIFF).

Як писав «Детектор медіа», колишній голова Держкіно Пилип Іллєнко пішов з посади у серпні минулого року. Своє рішення він пояснив тим, що його «місія з відродження українського кіно виконана». 

4 жовтня Кабмін оголосив конкурс на посаду голови Держкіно. На посаду претендували 13 кандидатів, але після першого етапу їх залишилося вісім. На останньому етапу конкурсу залишилася одна кандидатка – генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич. Але 21 листопада вона не набрала достатньої кількості балів за результатами співбесіди у четвертому турі конкурсу й не пройшла далі. 

Представники української кіноспільноти, після того, як побачили в мережі відео цієї співбесіди, звинуватили членів конкурсної комісії в некомпетентності й упередженості та написали відкритого листа президенту, прем'єр-міністру й міністру культури, молоді та спорту з вимогою переглянути результати співбесіди Юлії Сінькевич на посаду голови Держкіно. Скасувати результати конкурсу та назвати імена відповідальних за ці результати вимагала Спілка кінематографістів України. А сама Юлія Сінькевич заявила, що звернеться до Кабміну та суду.

27 листопада уряд оголосив новий конкурс на вакантну посаду голови Держкіно. Наприкінці грудня Юлія Сінькевич повідомила, що не братиме участі в повторному конкурсі. Наприкінці грудня НАДС оприлюднило список допущених до конкурсу кандидатів – їх було дев’ятеро. Але на початку січня НАДС оприлюднило новий список допущених кандидатів – їх виявилося десятеро.

До фінального туру конкурсу на посаду голови Держкіно пройшли п'ятеро кандидатів, яких НАДС рекомендував до співбесід з представниками Кабміну. Марина Кудерчук займала третє місце за кількістю балів за результатами всіх етапів конкурсу (знання законодавства, іноземної мови, співбесіда з представниками НАДС).

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2858
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду