16:41
Субота, 9 Листопада 2019

Перелік кандидатів на посаду голови Держкіно спочатку оприлюднили, а потім прибрали - журналістка

2 149
На сайті Національного агентства України з питань державної служби оприлюднили перелік з 8 кандидатів на посаду голови Державного агентства України з питань кіно. Але пізніше перелік зник.
Перелік кандидатів на посаду голови Держкіно спочатку оприлюднили, а потім прибрали - журналістка
Перелік кандидатів на посаду голови Держкіно спочатку оприлюднили, а потім прибрали - журналістка

Це помітила журналістка, членкиня Громадської ради при Держкіно Олеся Анастасьєва та повідомила «Детектору медіа».

Так, 8 листопада вона оприлюднила у Facebook перелік з 13 кандидатів на посаду голови Держкіно:

А пізніше того ж дня, - з 8 кандидатів, які залишилсь, ймовірно, після тестування на знання іноземної мови. Зокрема, в ньому вже не було актора серіалів «Свати» та «Слуга народу», сценариста «Слуги народу», режисера російського серіалу «Моя прекрасная няня» Олексія Кірющенка.

Інформацію журналістка взяла з сайту Національного агентства України з питань державної служби, проте зараз перелік кандидатів на посаду голови Держкіно на цьому сайті відсутній. Залишилось лише розпорядження про оголошення конкурсу на зайняття посади.

Однак у Олесі Анастасьєвої зберіглося посилання на перелік із 8 кандідатів на посаду голови Держкіно на сайті НАДС. Посилання досі активне.

Нагадаємо, екскерівник Держкіно Пилип Іллєнко 19 серпня 2019 року заявив, що написав прем’єр-міністру України заяву про звільнення за власним бажанням. Розпорядженням від 21 серпня 2019 року № 642-р Кабмін звільнив Пилипа Іллєнка.

2 жовтня 2019 рок Кабмін ухвалив рішення звільнити першого заступника голови Держкіно Сергія Неретіна та заступника голови Держкіно Сергія Недзельського. 

4 жовтня Кабінет Міністрів України оголосив конкурс на посаду голови Державного агентства України з питань кіно. До посадових обов’язків голови Держкіно входитиме: здійснення повноважень керівника державної служби Держкіно; реалізація державної політики у сфері кінематографії; здійснення інших повноважень, визначених законом. Посадовий оклад становить 24 000 гривень, а також надбавки, доплати та премії.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2149
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду