15:40
Понеділок, 25 Листопада 2019

Спілка кінематографістів вимагає назвати імена відповідальних за результати конкурсу на посаду голови Держкіно

1 192
А також відмінити рішення про непроходження єдиної кандидатки на посаду голови Держкіно, генеральної продюсерки Одеського міжнародного кінофестивалю Юлії Сінькевич.
Спілка кінематографістів вимагає назвати імена відповідальних за результати конкурсу на посаду голови Держкіно
Спілка кінематографістів вимагає назвати імена відповідальних за результати конкурсу на посаду голови Держкіно

Відповідну заяву опубліковано на сайті Національної спілки кінематографістів України за підписом її голови Олеся Янчука. 

Представники спілки нарікають на «некомпетентність» працівників Національного агентства України з питань державної служби та їхню анонімність. 

«Справа не тільки в конкретній людині, яка претендувала на посаду і гідно пройшла всю дистанцію випробувань. Не полишає відчуття цілковитого абсурду самої системи відбору. На фінішній прямій претендента чекають якісь анонімні люди, котрі "виставляють бали" за нікому невідомими критеріями. Та й сама формула "управління людськими ресурсами" - хтось може пояснити, що це таке? Вище назване агентство існує з 2011 року і якщо вони так пильно добирають кадри, то хай пояснять, чому серед наших державотворців (і нині так само) стільки малокваліфікованих і просто бездарних людей?»,  - йдеться в заяві. 

Спілька кінематографістів вимагає у керівництва держави скасувати результати конкурсу, оприлюднити імена відповідальних за ці результати та критерії, за якими оцінювали конкурсантів. 

«Від імені Національної спілки кінематографістів України звертаємось до вищого керівництва держави з категоричною вимогою відмінити абсурдне рішення анонімних працівників Національного агентства України з питань державної служби щодо Юлії Синькевич. Понад те, вимагаємо назвати імена тих, хто приймав подібне рішення, а також критерії, за якими оці нібито дороцінні "людські ресурси" визначають добір кадрів в державі. Так само вимагаємо аналізу як кадрового складу Агентства, що на очах перетворилось на символ вседержавного абсурду, так і самої їх діяльності», - йдеться в заяві. 

Нагадаємо, 4 жовтня Кабінет Міністрів України оголосив конкурс на посаду голови Державного агентства України з питань кіно. 9 листопада на сайті НАДС оприлюднили перелік з 8 кандидатів на посаду голови Держкіно.

17 листопада кандидати на посаду голови Держкіно мали презентувати свої програми, але на той час єдиною кандидаткою на посаду залишилась Юлія Сінькевич.

21 листопада стало відомо, що пані Сінькевич не набрала достатньої кількості балів за результатами співбесіди у четвертому турі конкурсу й не проходить далі.

Представники української спільноти написали відкритого листа президенту, прем'єр-міністру й міністру культури, молоді та спорту з вимогою переглянути результати співбесіди Юлії Сінькевич на посаду голови Держкіно. 

В інтерв'ю «Детектору медіа» Юлія Сінькевич розповіла, як прийшла в кіно та чому хотіла очолити Держкіно, а також про Одеський фестиваль, успіхи українського кіно у світі, проблеми та виклики, що стоять перед українською кіноіндустрією, і способи їх вирішення.   

На фото - Юлія Сінькевич

Фото: Руслан Новосьол

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1192
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду