16:03
П'ятниця, 22 Лютого 2019

Денис Бігус повідомив про стеження за офісом редакції «Наші гроші»

Керівник розслідувального проекту «Наші гроші» Денис Бігус повідомив, що за офісом редакції стежать невідомі особи. Він пов’язує це з анонсованим раніше сюжетом журналістки Лесі Іванової про корупцію в оборонній сфері України
Денис Бігус повідомив про стеження за офісом редакції «Наші гроші»
Денис Бігус повідомив про стеження за офісом редакції «Наші гроші»

Про це Бігус написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, невідомі почали стежити за офісом редакції після того, як були відправлені інформаційні запити до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро та Державної фіскальної служби України.

«Звернення до слідчих органів. Як тільки ми розіслали журналістські запити до служб, під офісом з’явилися "мышки-наружки". Останні три дні приїздять вранці, змінюються "за часами", виїжджають увечері… Ви чиї? У переліку служб, причетних до цієї історії (про корупцію в оборонній сфері – ДМ), усі», – написав журналіст.

Він звернувся до ГПУ, СБУ, НАБУ, ДФС та запропонував представникам цих служб повідомити, хто саме стежить за журналістами «Наші гроші».

«Я маю конструктивну пропозицію. Або спостерігачі, або їх керівники поівдомляють мені, що "так, це ми (підставити необхідну абревіатуру)" і всі дихають рівно. Або ми влаштуємо на весь Facebook вгадайку “подивися на цього дядю на відео та скажи, в якому департаменті якої структури він працює"», – написав Бігус.

Нагадаємо, у липні 2018 року Денис Бігус повідомляв, що Служба безпеки України стежить за редакцією. Прес-секретарка СБУ Олена Гітлянська це заперечила.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1079
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop