16:06
Субота, 11 Серпня 2018

У Службі виконання покарань РФ заявили, що Сенцов «не має дефіциту ваги» і його стан «задовільний»

У Федеральній службі виконання покарань (ФСВП) РФ заявили, що у режисера Олега Сенцова, який голодує в колонії майже 3 місяці, немає дефіциту ваги та погіршення стану здоров'я. За словами адвоката Сенцова, його підзахисний переживає третю кризу голодування і має великі проблеми зі здоров'ям. Сам режисер у листі до своєї сестри написав, що «кінець близький».
У Службі виконання покарань РФ заявили, що Сенцов «не має дефіциту ваги» і його стан «задовільний»
У Службі виконання покарань РФ заявили, що Сенцов «не має дефіциту ваги» і його стан «задовільний»

Про стан Сенцова тюремники відзвітували на офіційному сайті ФСВП.

«8 червня засудженому проведено спільний консиліум лікарів фахівців і клініко-лабораторне обстеження. Від Сенцова отримана письмова згода на прийом живильної лікувальної суміші, на щоденний прийом препаратів, що поліпшують харчування серцево-судинної і нервової систем, які він приймає регулярно до теперішнього часу. Таким чином, на сьогоднішній день дефіциту маси тіла і погіршення стану здоров'я не спостерігається», - йдеться в повідомленні.

Також у Службі виконання покарань зазначили, що від госпіталізації до цивільної лікарні засуджений відмовився в письмовій формі.

«Показань до екстреної госпіталізації не встановлено. Консиліуми лікарів-фахівців лікарні та лікувально-діагностичні заходи проводилися також 14.06.2018, 10.07.2018, 27.07.2018 та 10.08.2018. За їх результатами станів, що загрожують життю пацієнта, а також погіршення стану здоров'я не відзначено. В даний час стан Сенцова оцінюється як задовільний», - заявили в ФСВП.

Як відомо, українського режисера Олега Сенцова у 2015 році засудили в РФ до 20 років колонії суворого режиму за нібито створення терористичного угрупування. 14 травня 2018 року він оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнення всіх українських політв'язнів, утримуваних Росією.

За словами адвоката Дмитра Дінзе, Сенцов має намір голодувати до кінця. Посилаючись на інформацію «дипломатів, які контактують з Росією», Дінзе також повідомив, що відпускати Сенцова у РФ не планують. За словами адвоката, політв'язень наразі переживає третю кризу голодування і фотографії не передають його реального стану, бо він майже не встає з ліжка і схуд на 30 кілограмів.

Як зазначив Дінзе, Сенцов проти переведення його у цивільну лікарню Лабитнангі, оскількі «завідувач реанімаційним відділенням агресивно до нього ставиться і, ймовірніше за все, може лише нашкодити йому». Він також проти переведення у лікарню деінде, «оскільки просто не витримає етапування і може померти».

8 серпня сестра Сенцова - Наталя Каплан - повідомила, що стан Сенцова, судячи з його листа, «катастрофічний». За її словами, режисер написав їй, що «кінець близький».

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
404
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop