15:58
Четвер, 21 Червня 2018

Порошенко закликав Путіна звільнити українських заручників

Президент Петро Порошенко поспілкувався телефоном із президентом Росії Володимиром Путіним
Порошенко закликав Путіна звільнити українських заручників
Порошенко закликав Путіна звільнити українських заручників

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Петро Порошенко закликав Путіна звільнити українських заручників, які утримуються в російських тюрмах та на окупованих нею територіях, йдеться в повідомленні.

Глава української держави також наголосив на важливості допуску Уповноваженого з прав людини Людмили Денісової до Олега Сенцова та інших ув’язнених українців, зазначається в ньому також.

Як повідомляв «Детектор медіа», уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова письмово попросила уповноважену РФ Тетяну Москалькову сприяти звільненню Олега Сенцова від відбування покарання з гуманітарних причин і звернутися із відповідним проханням до Президента РФ.

Нагадаємо, Людмила Денісова, прибувши до колонії в Лабитнангі, отримала відмову у зустрічі із Олегом Сенцовим без пояснення причин. Про стан ув’язненого їй також не надали жодної інформації, попросивши покинути територію колонії.  

18 червня український омбудсмен Людмила Денісова також не змогла відвідати укрїнського журналіста Романа Сущенка в московській колонії «Лефортово». Українська сторона отримала від судді Московського міського суду Олега Музиченка необхідний дозвіл для зустрічі з Сущенком. Однак, за словами пані Денісової, співробітники СІЗО її не пустили. МЗС України висловило протест через недопуск омбудсмена Денісової у СІЗО до Сущенка.

18 червня обудсмени України та Росії обговорили можливе синхронне відвідування ув'язнених та «дорожню карту візитів».

19 червня Людмила Денісова повідомила про зрив попередніх домовленостей із Тетяною Москальковою. 

Читайте також

Фото: president.gov.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
213
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop