11:05
Четвер, 9 Березня 2017

З «Forbes Україна» звільнились головред та частина команди

Головний редактор та частина команди «Forbes Україна» припинили співпрацю з «Українським медіа холдингом» (UMH Group). Колектив анонсує запуск нового незалежного журналістського проекту
З «Forbes Україна» звільнились головред та частина команди
З «Forbes Україна» звільнились головред та частина команди

Про це йдеться в офіційній заяві редакції «Forbes Україна» у Facebook.

«Ми вдячні Видавничому дому “УМХ” за можливість створювати найкращий діловий журнал у країні. Однак події останнього часу, в тому числі економічна криза та судове протистояння з ліцензіаром, обмежують можливості для нашого професійного росту та розвитку проекту.

Виходячи з цього, редакційна команда прийняла єдине правильне рішення в даній ситуації – почати власний незалежний журналістський проект», – йдеться в повідомленні.

Команда, зокрема, вважає, «що будь-які реформи мають бути скеровані на досягнення економічного зростання, а не посилення податкового тиску на бізнес».

«І ми не віримо в “очищення банківської системи” шляхом масового виведення банків з ринку, а також в існування профанації під назвою “інфляційне таргетування”. Ми віримо в захист приватної власності, ринок землі, дерегуляцію і максимальну автоматизацію процесів, у які залучена держава», – зазначено в заяві редакції.

Як зазначено, новий проект журналістів називається m̲!̲n̲d̲ ̲u̲a̲, який розпочинає свою роботу  у березні 2017 року.

Нагадаємо, інтернет-версія журналу «Forbes Украина» forbes.net.ua з ранку 26 травня  2016 року припинила оновлення. Як повідомлялося на сайті, це викликано технічними причинами. «На сайті “Forbes Україна” проводяться технічні роботи. Випуск матеріалів призупинений до усунення несправностей. Редакція просить вибачення читачам за тимчасові незручності», - йшлося в повідомленні ЗМІ.

Видавцем журналу і сайту «Forbes Украина» є «Український медіа холдинг» (UMH Group), який належить олігарху Сергію Курченку, оголошеному в Україні у розшук.

Навесні 2014 року стало відомо, що американський видавничий дім Forbes відкликає ліцензію на випуск української версії журналу Forbes у компанії UMH Group. Згідно з офіційним листуванням юристів, «асоціація з "Forbes Україна" під керівництвом Сергія Курченка завдала шкоди престижу бренду Forbes і заплямувала товарний знак Forbes».

В офіційній заяві, поширеній 1 квітня 2014 року, UMH Group заявила, що видання журналу «Forbes Украина» продовжується «на законних підставах, відповідно до умов ліцензійної угоди і за узгодженням з власником бренду Forbes Media LLC (США)».

7 серпня 2015 року припинив працювати сайт української версії журналу Forbes forbes.ua.

Натомість матеріали видання розміщувалися за адресою forbes.net.ua. При цьому переадресації зі старого сайту на новий не відбувалося.

8 серпня компанія Forbes Media в особі старшого віце-президента з корпоративних комунікацій Forbes Мії Карбонелл заявила, що UMH Group більше не має права використовувати бренд Forbes, а також контент цього видання.  

28 грудня 2015 року господарський суд Чернівців зобов'язав  доменного реєстратора Imena.ua розблокувати домен першого рівня forbes.ua. 13 січня 2016 року інтернет-версія українського Forbes повернулася на старий домен forbes.ua.

Наприкінці квітня компанія компанія UMH заявила, що продовжить видавати журнал «Forbes Україна».

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2461
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop