Чекаємо, що Марченко пожертвує свої золоті дачі на потреби дітей. Вона ж християнка та членкиня ОПЗЖ

20 Лютого 2021
4400
20 Лютого 2021
20:26

Чекаємо, що Марченко пожертвує свої золоті дачі на потреби дітей. Вона ж християнка та членкиня ОПЗЖ

4400
Чекаємо, що Марченко пожертвує свої золоті дачі на потреби дітей. Вона ж християнка та членкиня ОПЗЖ
Колись я знімала історію про дві дачі Медведчука. Ту, що в Криму, на якій був Путін і в Карпатах, в Жденієво.

Та, що в Криму, була відгороджена величезною стіною, що заходила в море, у формі каміння, щоб виглядало натурально, наче, так природа зробила. Я була юна з повними штанами азарту і залізла на ту стіну. В ту саму хвилину охоронець навів на мене зброю. І я швидко злізла.

Поряд з тією дачею був санаторій для дітей-астматиків. Я не пам‘ятаю подробиць, пригадую, що його заснував якийсь меценат ще на початку 20 ст. І от як заснував, так і лишилося. Старі залізні ліжка, які провалювалися в прогнилу підлогу, такий собі музей 30-40-х років... Поряд з «золотом і пафосом» Медведчука, яке використовувалось раз на рік.

У Жденієво дача і ліс навколо були обнесені колючим дротом, через який йшов струм. В селі на тему Медведчука говорити відмовлялися, бо фактично всі на тій дачі працювали: хтось прибирав, хтось за лісом доглядав, хтось доїв кіз.

Лише один дядько розказав забавну історію, як Медведчук з Оксаною приїхали святкувати новий рік, не було снігу, а Оксані дуже хотілося. І тоді високо в гори поїхали вантажівки, там набирали сніг, звозили вниз і розвантажували на подвір‘ї. Ну, чого не зробиш для коханої?

Тому ми, звісно, віримо, що Оксана спить і бачить процвітаючу Україну, де усі щасливі і де все законно. І все зробить для цього. В першу чергу пожертвує дачі, які нажили мозолями, на потреби дітей або ще когось. Вона ж православна християнка. Тепер ще й опезежістка. Ждьомс.

Джерело: Facebook

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4400
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду