16:58
Четвер, 14 Січня 2021

ZIK отримав попередження Нацради за ненормативну лексику під час брифінгу МВС у справі Шеремета

1 695
Нацрада вважає, що канал мав змогу заглушити «матюки», але не зробив цього.
ZIK отримав попередження Нацради за ненормативну лексику під час брифінгу МВС у справі Шеремета
ZIK отримав попередження Нацради за ненормативну лексику під час брифінгу МВС у справі Шеремета

14 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу ZIK (ТОВ «ТРК “Нові комунікації”») за ненормативну лексику, що пролунала в ефірі 12 грудня 2019 року під час брифінгу МВС у справі про вбивство Павла Шеремета.

Цю перевірку ZIK Нацрада призначила ще 16 січня 2020 року, а її результати розглянула лише через рік.

Під час брифінгу представники Міністерства внутрішніх справ демонстрували аудіозаписи телефонних розмов з лайкою та обсценною лексикою. Міністр Арсен Аваков попередив присутніх на брифінгу журналістів про ненормативну лексики. На думку Нацради, це означало для мовників застереження про наявність лайки. Проте канал ZIK, за даними регулятора, не заглушив її ні в прямій трансляції, ні у двох повторах, коли вже мав змогу здійснити редакційний контроль.

Представники ZIK пояснили Нацраді, що не мали змоги заглушити «матюки» через їхню надмірну кількість, сказала голова Нацради Ольга Герасим’юк.

Члени Нацради визнали порушення каналом ZIK двох норм закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо захисту дітей від шкідливого контенту: абз. 8 ч. 2 ст. 6 (заборона трансляції програм або сюжетів, що можуть завдати шкоди дітям і підліткам) та ч. 2 ст. 62 (заборона анонсувати і розповсюджувати такі програми в ефірі, крім як з 23:00 до 6:00 або на каналах з обмеженим доступом). Каналу оголосили попередження та зобов’язали його протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до законодавства. Після цього Нацрада може знову призначити позапланову перевірку каналу та застосувати санкції.

Результати цієї перевірки каналу ZIK Нацрада планувала розглянути ще на попередньому засіданні 23 грудня, але тоді їй не вдалося доставити запрошення до представників компанії. Цього разу, за даними Нацради, запрошення було вручено, але представники ZIK на засідання все одно не прийшли.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1695
Переглядів
Коментарі
бандерівець
17:40 / 14 Січня 2021
тобто винен зік, хоча те, що вони скоти я не заперечую, а не собаков і криворогуль, які невинних людей оббрехали і вже більше року тримають у в'язниці Ріффмайстра?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду