14:13
Четвер, 14 Січня 2021

Піховшек на NewsOne говорив про «море бандерівщини» – канал перевірить Нацрада

4 971
Нацрада вважає, що ведучий підбурював до ненависті й ворожнечі до частини українців за ознакою мови.
Піховшек на NewsOne говорив про «море бандерівщини» – канал перевірить Нацрада
Піховшек на NewsOne говорив про «море бандерівщини» – канал перевірить Нацрада

14 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne (ТОВ «Новини 24 години») через висловлювання ведучого В’ячеслава Піховшека в програмі «Епіцентр української політики» 4 січня.

Програма йшла в прямому ефірі 4 січня з повтором 5 січня. Нацрада під час моніторингу зафіксувала у випуску висловлювання В’ячеслава Піховшека про «бандерівськи орієнтоване суспільство України» та «море бандерівщини», які, на думку регулятора, мають ознаки підбурювання до ненависті та ворожнечі до окремих представників суспільства за ознакою мови.

Нацрада вбачає в цьому ознаки порушення норм закону про телебачення і радіомовлення та закону про інформацію, які забороняють розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, пропаганду винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками їх релігійних переконань, ідеології, належності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження.

Присутні на засіданні шестеро членів Нацради одноголосно підтримали проведення позапланової безвиїзної перевірки каналу NewsOne. Перевірка має відбутися з 8 по 19 лютого.

Також Нацрада вирішила звернутися до Комісії з журналістської етики та мовного омбудсмана з проханням надати висновки щодо дотримання в передачі професійних етичних стандартів журналіста і вимог законодавства України.

Нагадаємо, за минулий рік Нацрада призначила три позапланові перевірки NewsOne через висловлювання учасників ефірів і зміст трансляцій. 21 травня 2020 року – через висловлювання гостей програми «Протистояння» 8 травня про участь євреїв у нацистських військах. 17 вересня 2020 року – через те, що ведучі програми «Протистояння» В’ячеслав Піховшек і Діана Панченко та гостя ефіру Олену Лукаш називали активіста Сергія Стерненка вбивцею, чим порушували презумпцію невинуватості підозрюваного. 15 жовтня 2020 року – через трансляцію програм і сюжетів про зустріч одного з лідерів ОПЗЖ Віктора Медведчука з президентом Росії Володимиром Путіним у Москві, у чому Нацрада вбачає ознаки пропаганди органів держави-агресора.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4971
Переглядів
Коментарі
Перець
14:30 / 14 Січня 2021
Піховшек скрізь ввижаються бандерівці. Пора вже визначатись - ми або бандерівці, або "братскийнарод". На місці Кремля я би знизив йому зарплату за неякісну пропаганду. Я цю гниду ще з кінця дев'яностих пам'ятаю, як він вів "п'ятихвилинки ненависті" у прайм-тайм. Банальний агент впливу, ганчірка кагебешна.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду