Галина Петренко
Битва інформаційних бульбашок. Медіапідсумки 8–14 квітня 2019 року
2061
15 Квітня 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Боротьба між кандидатами в президенти продовжується у форматі інформаційних бульбашок, що не перетинаються. На жаль, у голові значної частини виборців ця боротьба триває не між вчинками кандидатів, а між відео за їхньою участю.
Олігархи так олігархи. Медіапідсумки 1–7 квітня 2019 року
1723
08 Квітня 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Є великим спрощенням вважати, що в разі перемоги Володимир Зеленський співпрацюватиме тільки з Ігорем Коломойським. Радше за все, якась частина інших великих гравців теж спробує домовлятися, впливати й отримувати вигоду від нової конфігурації влади у країні.
Перемога телевізора над телевізором. Медіапідсумки 25–31 березня 2019 року
1738
01 Квітня 2019
Інфопростір
Галина Петренко
«Детектор медіа»
Перший тур президентських перегонів – 2019 показав, що цього разу телевізор програв телевізору. Джинса – сторітеллінгу. Беззмістовність – беззмістовності.
Суб’єктивні висновки з дослідження інфопростору. Медіапідсумки 18–24 березня 2019 року
1509
26 Березня 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Між сприйняттям інформаційного простору з боку середньостатистичного медіаексперта і середньостатистичного медіаспоживача — прірва.
Ivana Karásková, AMO: When Chinese buy Czech media, the tone of the media changes
181
18 Березня 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Research fellow of the Association for International Affairs (AMO, the Czech Republic) – about the reasons for China’s interest in Central and Eastern European countries, the mechanisms of its influence, the role of media outlets in this process, and lessons for Ukraine.
Ивана Караскова, AMO: Когда китайцы покупают чешские СМИ, их тон меняется
2028
18 Березня 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Научный сотрудник Ассоциации международных отношений (AMO, Чехия) — о причинах интереса Китая к странам Центральной и Восточной Европы, механизмах его влияния, роли СМИ в этом процессе и уроках для Украины.
«Це не агітація». Як Зеленський виступає на концертах
0
15 Березня 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Володимир Зеленський на своїх концертах тепер не грає політичних персонажів, не робить пародій. Чи то юристи йому це порадили, чи то іміджмейкери. Нині його персонаж — свій у дошку чолов’яга.
Оголений дріт мовної політики. Медіапідсумки 25 лютого — 3 березня 2019 року
2047
04 Березня 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Є на світі чудова країна. Вона мальовнича, має й гори, й море. Її населяє стародавній народ, мудрий, працьовитий і гостинний. На жаль, ця країна межує з Росією, яка протягом кількох століть не випускала її зі своїх імперських обіймів. Наприкінці ХХ століття ця країна нарешті здобула омріяну незалежність. Але минуло зовсім небагато часу, й Росія напала на неї. Відтоді в цій країні немає спокою: окупована територія, невпинні дезінформаційні атаки, втручання в політику. І щоразу, як у цій країні відбуваються вибори, починається самовбивче безумство: коли постає вибір, об’єднатися і протистояти зовнішньому ворогу чи влаштовувати виснажливі міжусобні війни, місцеві політики інстинктивно обирають друге. Впізнали Україну? А я зараз не про неї. Я про Грузію.
Роялті платять лише наполегливим правовласникам
1372
01 Березня 2019
Ринок
Галина Петренко
Чи налякало «Чисте небо» провайдерів «партнерським принципом».
«Чорний лебідь» кандидата Зеленського
0
27 Лютого 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Бог любить англійців. Він створив їх для того, щоб вони підказували йому ідеї нових експериментів над людством, коли в нього на це не вистачає часу. Самих англійців бог жаліє. Тому ці експерименти ставить не на них. Для експериментів у нього є спеціальна нація: українці.
Загалом сторінок: 34 / Загалом записів: 336
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop