Галина Петренко
Дике поле інтернету
826
19 Жовтня 2018
Галина Петренко
П’ять запитань про те, як інтернет-провайдерам легально заробити на телебаченні.
Андрій Партика: Нас пресують і рекламодавці, й телеканали
2730
12 Жовтня 2018
Галина Петренко
На що впливає оцінка обсягів рекламного ринку від Всеукраїнської рекламної коаліції та що стало каменем спотикання для експертів при підрахунку інтернет-реклами.
Втрати абонбази «Інформаційних технологій» будуть серйозними, але не вбивчими – Івасюк
1398
08 Жовтня 2018
Галина Петренко
На київського провайдера «Інформаційні технології», з яким нещодавно розірвали угоди три медіагрупи, чекають серйозні втрати абонентської бази, проте катастрофою для компанії це не стане. Таку думку висловив директор «Ланет» Маріан Івасюк під час конференції УКОЗ, яка тривала 4–7 жовтня в Буковелі.
OLX готовий заборонити оголошення про доступ до піратського контенту – Фаєнгольд
1995
07 Жовтня 2018
Галина Петренко
Сервіс рекламних оголошень OLX висловив готовність не дозволяти публікацію повідомлень про нелегальний доступ до платного контенту, включно з рекламою кардшерингу. Про це під час конференції УКОЗ, яка тривала 4–7 жовтня в Буковелі, розповів комерційний директор StarLight Digital Микола Фаєнгольд у відповідь на запитання одного з представників ринку провайдерів про те, чому медіагрупи не борються з кардшерингом.
Валерий Вареница, «Плюсы»: Все так быстро приспосабливаются, что никто никуда не денется
4402
05 Жовтня 2018
Галина Петренко
Коммерческий директор сейлз-хауса «Плюсы» — о (не)потерях от отключения аналога, государстве-рекламодателе, прайсах для политиков и планах на оценку интернет-рекламы в ВРК.
Уже з грошима, але ще без впливу: підсумки роботи МІП у січні — серпні 2018 року
934
26 Вересня 2018
Галина Петренко
«Детектор медіа» продовжує регулярно аналізувати роботу Міністерства інформаційної політики (МІП). До вашої уваги — основні підсумки його роботи протягом перших восьми місяців 2018 року очима нашої редакції.
«1+1 медіа» вирішила розвантажити Кіберполіцію Києва – Примаков (ДОПОВНЕНО)
4308
09 Вересня 2018
Галина Петренко
«Детектор медіа»
Група «1+1 медіа» вирішила подавати заяви до Кіберполіції про піратство контенту в усіх регіонах країни, щоб розвантажити київських поліцейських. Про це під час панельної дискусії «ОТТ-продукти та сервіси» в рамках конференції Telecom Ukraine 2018, яка триває цими днями в Одесі, розповів керівник відділу департаменту дистрибуції 1+1 Media Distribution Іван Примаков.
Чому кабельники мало виграли від вимкнення аналогу
3476
08 Вересня 2018
Галина Петренко
Сьогодні, 8 вересня, в Одесі розпочалася конференція Telecom Ukraine 2018. Одна з її панельних дискусій «Цінність медіаконтенту: як зберегти в сьогоднішніх умовах ринку?» вкотре зібрала разом учасників індустріального довгобуду – складного щорічного переговорного процесу щодо підвищення цін на контент медіагруп для кабельних провайдерів.
Виктория Корогод, «Украина»: Мы больше вкладываем в производство, но контролируем стоимость сетки
3396
31 Серпня 2018
Галина Петренко
Руководитель телеканала «Украина» — о новом телесезоне, осторожности в художественном переосмыслении войны на Донбассе, обмене контентом с конкурентами и деньгах украинских и американских налогоплательщиков для коммерческих вещателей
На старт, увага, руш! StarLightMedia розпочала «Трансформацію»
5587
18 Серпня 2018
Галина Петренко
Яку масштабну внутрішню реформу запустила медіагрупа StarLightMedia та куди це її приведе
Загалом сторінок: 31 / Загалом записів: 304
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop