Галина Петренко
Чи платитимуть українці за контент. Медіапідсумки 30 червня – 5 липня 2020 року
1523
06 Липня 2020
Інфопростір
Галина Петренко
Увага і гаманець споживачів медіаконтенту вичерпні, тож піонери читацької монетизації хоча й ризикують як будь-які першопрохідці, водночас мають шанси виграти від цих дій найбільше. Водночас, більшість медіа доступ споживачів до свого контенту не обмежуватимуть і конкурувати з ними буде складно.
Переваги й недоліки доопрацьованого законопроєкту «Про медіа». Медіапідсумки 23–29 червня 2020 року
1620
30 Червня 2020
Інфопростір
Галина Петренко
Першого липня Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики розгляне доопрацьований текст законопроєкту «Про медіа» №2693 і альтернативний йому №2693-2. Розберемо, що конкретно доопрацювали автори майбутнього основного медійного закону, що ще в ньому варто покращити та яким він може стати у процесі збирання за нього голосів народних депутатів.
Анастасия Ливинец, Publicis Groupe: В прошлом году киберспорт стал эффективным для спонсорства
2278
26 Червня 2020
Ринок
Галина Петренко
Руководитель департамента branded content Publicis Groupe Ukraine — о киберспорте как молодой и динамичной площадке для спонсорства, его аудитории, оценке эффективности, а также о том, в сторону какого контента будут смотреть бренды-спонсоры в ближайшее время.
Як політики і власники медіа в регіонах готуються до виборів. Медіапідсумки 15–22 червня 2020 року
139
23 Червня 2020
Інфопростір
Галина Петренко
Чутки, плітки та чиста правда про життя регіональних медіа напередодні місцевих виборів.
Широко розкриті вікна Овертона. Медіапідсумки 9–14 червня 2020 року
1444
15 Червня 2020
Інфопростір
Галина Петренко
Є добре відома в соціальних науках теорія – вікно Овертона. Вона описує межі допустимого в політичному дискурсі у суспільстві... Привітання від «ОПЗЖ» з Днем Росії все ще виходить за межі прийнятного для значної частини українського суспільства, але вода точить каміння: якщо політики з владної більшості своїми діями та заявами рухатимуть ці межі прийнятності достатньо системно та довго, то можна дійти й до краю шкали.
Тетяна Стрекаль, StarLightMedia: Здоров’я важливіше за прибуток
2469
11 Червня 2020
Виробництво
Галина Петренко
Членкиня правління, операційна директорка StarLightMedia – про те, як медіагрупа адаптувалася до адаптивного карантину та від чого з «нової норми» вона не відмовиться навіть після остаточної перемоги над пандемією.
Аудиторія хоче трешу? Хай дивиться. Медіапідсумки 1–8 червня 2020 року
1414
09 Червня 2020
Інфопростір
Галина Петренко
ЗМІ опинилися перед простим моральним вибором: або захищати героїв своїх програм від них самих, добровільно і всім разом впроваджуючи самообмеження щодо висвітлення проблемних тем. Або в конкурентній гонитві за увагою аудиторії підвищувати градус трешу у своїх програмах. Але, можливо, є й третій варіант.
Чому в культурі такий хаос? Медіапідсумки 25–31 травня 2020 року
1522
01 Червня 2020
Інфопростір
Галина Петренко
Неможливо було передбачити, що всього через рік після приходу до влади колишніх медійників культурна сфера стане просто некерованою.
Марина Стародубская, TLFRD: Репутация – это надолго
4878
23 Травня 2020
Ринок
Галина Петренко
Управляющий партнер консалтинговой компании TLFRD – о том, как воспринимала аудитория однотипные карантинные коммуникации брендов и политиков, почему и чьи усилия были тщетными в исправлении репутационных проблем, кто из первых лиц компаний не боялся демонстрировать растерянность и открыто говорить о трудностях с персоналом, и был ли эффект у призыва «Досить шастать».
Флешки, плівки, посадки: чому Зеленський не втрачає виборців
0
22 Травня 2020
Інфопростір
Галина Петренко
Володимир Зеленський цілком може затриматися в політиці надовго, але чи було би достатньо для його амбіцій перетворитися з уособлення надії на, скажімо, звичайне «менше зло»?
Загалом сторінок: 44 / Загалом записів: 438
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду