Галина Петренко
Двоє президентів та Джокер. Медіапідсумки 2–8 грудня 2019 року
1092
09 Грудня 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Напередодні нормандської зустрічі українські політики окупували ефір українських телеканалів, доносячи позиції кожен своєму електорату. Показовим у цьому плані став вечір п’ятниці 6 грудня, у День збройних сил, коли їхні голоси звучали особливо гучно в намаганні перекричати один одного.
Виктория Корогод, «Украина»: Конкуренция сейчас бешеная
2495
06 Грудня 2019
Ринок
Галина Петренко
Руководитель телеканала «Украина» — о том, куда перевесили портрет Александра Скичко, каково заказывать контент у помощника президента Украины, почему вещатель отказался от идеи «Крепостной» и продолжит ли показывать шоу Савика Шустера.
Переполох у кіновулику. Медіапідсумки 25 листопада – 1 грудня 2019 року
1189
02 Грудня 2019
Ринок
Галина Петренко
29 листопада МКМС презентувало аналіз результатів державної підтримки кінематографії за останні п’ять років. Попри те, що звіт містив лише факти без оцінок, кінематографічному вулику вистачило й цього, щоб протягом усіх вихідних стривожено обговорювати почуте.
Матей Музичук про можливу копродукцію «Кріпосної» з TVP1: Ми маємо час до середини січня
1149
26 Листопада 2019
Виробництво
Галина Петренко
Директор серіального виробництва польського телеканалу TVP1 Матей Музичук та журналіст TVP1 Яцек Ленський — про неочікуваний успіх у Польщі української «Рабині Ізаури», тонкощі програмування та роздуми про інвестиції в третій сезон.
Капіталісти й протекціоністи. Медіапідсумки 18–24 листопада 2019 року
1470
25 Листопада 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Через пропозиції Комітету гумполітики відрегулювати в Україні діяльність світових соцмереж та ОТТ-платформ в експертних колах заговорили про потенційний відхід з українського ринку міжнародних гігантів типу Netflix. Щоправда, не можна сказати, що в таких настроях наших керманичів немає жодної провини самих міжнародних платформ.
Вечір перемоги StarLightMedia над StarLightMedia
2449
22 Листопада 2019
Ринок
Галина Петренко
У грудні минулого року я написала статтю «Вечір самоіронії в StarLightMedia». Вона була про корпоративний захід цієї медіагрупи. Назва була такою через загальний настрій її співробітників: за кілька місяців до цього StarLightMedia вступила в свою знамениту трансформацію та почала втрачати ключових співробітників. 11 місяців потому я відвідала інший корпоративний захід StarLightMedia і пішла звідти із враженням, що це був вечір перемоги групи над собою.
Куди підносити набої? Медіапідсумки 11–17 листопада 2019 року
1712
18 Листопада 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Концепція законопроєкту МКМС щодо протидії дезінформації — це спроба запропонувати комплексний набір інструментів, спрямованих на протидію проросійській дезінформації, яку розповсюджують українські ЗМІ. Іншими словами, це має бути умовна базука проти умовних зомбі, володіння та використання якої навіть найекзальтованішого хіпі може перетворити на людину, здатну дати відсіч. Так і хочеться долучитися й підносити набої.
Батоги й пряники майбутнього закону про медіа
1696
14 Листопада 2019
Інфопростір
Галина Петренко
13 листопада голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко та заступник голови Микита Потураєв публічно презентували концепцію майбутнього закону про медіа, над яким наразі працює робоча група при комітеті. «Детектор медіа» проаналізував основні питання до дискусії.
Брязкіт у медійній лавці. Медіапідсумки 4–10 листопада 2019 року
1414
11 Листопада 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Офіс президента, Комітет гуманітарної та інформаційної політики й Міністерство культури, молоді та спорту, здається, почали змагатися, хто запропонує ефективніший спосіб боротьби з російським впливом на українські медіа. І, відповідно, хто ухвалюватиме найвпливовіші рішення в державній інформаційній політиці. Почали змагатися з усією грацією державної махіни й побили трохи посуду в медійній лавці.
Микита Потураєв: Не можна криміналізувати дискурс
1429
05 Листопада 2019
Інфопростір
Галина Петренко
Законопроект про медіа, над яким зараз працює робоча група при Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики, включатиме в себе норми відповідальності ЗМІ за розповсюдження дезінформації, але ця відповідальність не буде кримінальною. Про це розповів заступник голови комітету Микита Потураєв під час Autumn School Resilience League, яка триває цими днями в Естонії.
Загалом сторінок: 40 / Загалом записів: 393
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду