Міжвідомча робоча група при президенті розгляне заяву «Стоп цензурі!» щодо інциденту на Газетному конгресі

8 Вересня 2012
9723
8 Вересня 2012
10:59

Міжвідомча робоча група при президенті розгляне заяву «Стоп цензурі!» щодо інциденту на Газетному конгресі

9723
17 вересня під час засідання в рамках «Відкритої розмови»
Міжвідомча робоча група при президенті розгляне заяву «Стоп цензурі!» щодо інциденту на Газетному конгресі

Міжвідомча робоча група при президенті розгляне заяву руху «Стоп цензурі!» щодо інциденту на Газетному конгресі 17 вересня. Про це йдеться в листі прес-секретаря президента і керівника Міжвідомчої робочої групи, що діє у межах «Відкритої розмови» Дарії Чепак. 

 

«Ваш лист від 04.09.2012 прийнято до розгляду Міжвідомчою робочою групою. Питання, порушене у листі, керівник Міжвідомчої робочої групи запропонувала постійним учасникам "Відкритої розмови" включити до порядку денного найближчого засідання групи», - зазначила пані Чепак. На засідання запрошені, в тому числі, учасники конфлікту.

 

«Комітет оперативного реагування на конфлікти за участю представників ЗМІ, що діє в межах програми "Відкрита розмова", тримає даний інцидент на контролі і вже опрацьовує запити до відповідних установ з проханням провести розслідування та надати усю можливу інформацію», - додала вона.

 

Як повідомляла «Детектор медіа», раніше Дарія Чепак запропонувала учасникам засідання обговорити звернення журналістського руху «Стоп цензурі!», яке пані Чепак отримала 4 вересня. У своїх листах до президента України та до учасників «Відкритої розмови» журналісти просили «допомогти встановити і покарати винних у агресивному поводженні з журналістами під час відкриття 64-го Всесвітнього газетного конгресу та 19-го Всесвітнього форуму редакторів 3 вересня 2012 року». «Стоп цензурі!» звернувся з таким проханням і до Всесвітньої асоціації видавців газет і новин (WAN-IFRA).

 

«Детектор медіа»

 

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9723
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду