Підписаний Держбюджет – 2012: фінансування кіно збільшено

28 Грудня 2011
22944
28 Грудня 2011
12:53

Підписаний Держбюджет – 2012: фінансування кіно збільшено

22944
Підписаний Держбюджет – 2012: фінансування кіно збільшено

Президент підписав закон «Про державний бюджет України на 2012 рік», повідомляє прес-служба глави держави.

 

Законом збільшується фінансування (у порівнянні з 2011-м) програми «Українська книга» і українського кіно. Для забезпечення населення цифровими сет-топ-боксами (засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення) заплановано 350,12 млн грн. Витрати на позитивний імідж України за кордоном зменшуються.

 

На бюджетні програми Державного комітету телебачення і радіомовлення загалом розписано 1149,2706 млн грн (у проекті закону спочатку передбачалося 1245,8784 млн грн). Нагадаємо, на 2011 рік Комітету давали 795,0128 млн грн.

 

У рамках цього загального фінансування заплановано витрати на:

 

  • Керівництво та управління у сфері телебачення і радіомовлення 17 млн 531,5 тис. грн.
  • Прикладні розробки у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності, фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури 14 млн 100,6 тис. грн (у проекті було 7 млн 120,8 тис. грн).
  • Забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення 350 млн 120,0 тис. грн.
  • Підвищення кваліфікації працівників засобів масової інформації в Укртелерадіопресінституті 3 млн 857,9 тис. грн.
  • Фінансова підтримка творчих спілок у сфері засобів масової інформації, преси, державних музичних колективів, здійснення інформаційно-культурної діяльності 9 млн 225,4 тис. грн.
  • Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу Euronews 711млн 602,4 тис. грн (у проекті було 815 млн 190,0 тис. грн).
  • Випуск книжкової продукції за програмою «Українська книга» 40 млн грн (торік - 20 грн грн).
  • Державні стипендії видатним діячам інформаційної галузі, дітям журналістів, які загинули або стали інвалідами у зв'язку з виконанням службових обов'язків та премії в інформаційній галузі 1 млн 920,0 тис. грн.
  • Інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, виконання заходів з питань європейської інтеграції в інформаційній сфері 912,8 тис. грн.

 

У статті «Висвітлення діяльності народних депутатів України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка в тому числі і на видання газети "Голос України" та журналу "Віче"» передбачено 25 млн 053,4 тис. грн.

 

Фінансова підтримка інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник Президента України» здійснюватиметься разом з підтримкою Національного камерного ансамблю «Київські солісти» та створенням Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал». У спільній статті витрат планується підтримка на 16 млн 212,8 тис. грн.

 

Фінансова підтримка газети «Урядовий кур'єр» порівняно з попереднім роком не змінилася: 5 млн 622,7 тис. грн.

 

Державне агентство України з питань кіно має отримати 176  млн 674,4тис. грн (у проекті спочатку було 122 млн 775,0 тис.). На створення та розповсюдження національних фільмів, фінансову підтримку державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка» передбачено 167 млн 540,0 тис. грн (у проекті - 114 млн. 460,0 тис. грн). Торік на програму виділялося 122 млн 640 тис. грн.

 

Зменшилася фінансова підтримка забезпечення міжнародного позитивного іміджу України (МЗС). Разом на імідж і заходи щодо підтримки зв'язків з українцями, які проживають за межами України, планується 5 млн 160,0 тис. грн. Торік окремо на позитивний імідж виділялося 8 млн грн.

 

Фінансова підтримка друкованих періодичних видань культурологічного напрямку, газет мовами національних меншин, фінансова підтримка гастрольної діяльності вітчизняних виконавців (Мінкульт) планується у розмірі 7 млн 951,9 тис. грн. Нагадаємо, торік фінансування газет мовами національних меншин йшло через Держкомнацрелігій.

 

На створенні ж цифрового мовлення держава вирішила зекономити. Якщо торік виділялося 1 млн 412 тис. грн., то на 2012-й стаття «Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державним замовленням, фінансова підтримка розвитку інфраструктури наукової діяльності у сфері зв'язку, розвиток цифрового телерадіомовлення» (Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації) передбачає 1 млн грн.

 

Для Національної ради з питань телебачення і радіомовлення заплановано 21 млн 935,9 тис. грн (торік - 21 млн 410,8 тис. грн).

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
22944
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду