Комітет з питань свободи слова підтримав проекти про інформацію та про доступ до публічної інформації

15 Грудня 2010
14771
15 Грудня 2010
17:25

Комітет з питань свободи слова підтримав проекти про інформацію та про доступ до публічної інформації

14771
Комітет з питань свободи слова підтримав проекти про інформацію та про доступ до публічної інформації

15 грудня 2010 року на черговому засіданні Комітету з питань свободи слова та інформації його члени одноголосно підтримали законопроекти № 2763 «Про доступ до публічної інформації» та № 7321 «Про інформацію».  Зокрема проект № 2763 рекомендується до повторного другого читання, а № 7321 - до другого читання.

 

«Відповідно до політичних домовленостей,  ми внесемо на розгляд депутатів ці два проекти пакетом, розглянемо і ухвалимо. Обидва законопроекти мають всі шанси бути ухваленими конституційною більшістю», - зазначила доповідач з цього питання Олена Бондаренко (фракція Партії регіонів). Також вона подякувала представникам від громадськості, які працювали в робочій групі з удосконалення цих законопроектів, а саме Дмитру Котляру, Тарасу Шевченку, Роману Головенку, Сергію Лещенку, Єгору Соболєву, Ганні Красноступ та іншим.

 

Нагадаємо, що узгоджені законопроекти парламент може розглянути вже цього пленарного тижня.

 

Як повідомив голова Комітету з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко, переговорна група з доопрацювання законопроектів завершила роботу над проектами закону «Про доступ до публічної інформації» (№2763) та нової редакції закону «Про інформацію» (№7321).

 

Законопроект №7321 спершу називався «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» щодо забезпечення доступу до публічної інформації, був внесений Оленою Бондаренко, Володимиром Ландіком (фракція Партії регіонів) та Юрієм Стецем («НУ-НС»), і тепер стане новою редакцією закону «Про інформацію». 

 

Член комітету Олена Бондаренко зазначила, що наразі внесені всі правки, і в учасників переговорної групи не залишилося жодних суперечностей: «Ті, законопроекти, які будуть винесені у зал, влаштовують і громадськість, і третій сектор, і журналістів, і владу». 

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14771
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду