Одеський ОРТПЦ хоче подати заявку на провайдерство цифрової телемережі

29 Листопада 2010
9366
29 Листопада 2010
14:43

Одеський ОРТПЦ хоче подати заявку на провайдерство цифрової телемережі

9366
Одеський ОРТПЦ  хоче подати заявку на провайдерство цифрової телемережі

Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр має намір подати заявку на отримання ліцензії провайдера загальнонаціональної цифрової телемережі у складі чотирьох мультиплексів (МХ-1, -2, -3, -5). Про це «Детектор медіа» повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов.

 

За його словами, сьогодні, 29 листопада, до Нацради надійшов факс, у якому Одеський ОРТПЦ повідомив про відповідний намір. Банківську гарантію підприємство має. За словами пана Манжосова, Нацрада ще не вирішила, чи дозволяти Одеському ОРТПЦ брати участь у відборі, адже термін подання заявок скінчився 26 листопада.

 

Нагадаємо, минулого тижня заступник голови Нацради Лариса Мудрак повідомила, що заявки від потенційних провайдерів регуляторний орган прийматиме до 8 грудня. Наприкінці тижня стало відомо, що відповідне рішення - про подовження терміну прийому заявок - Нарада лише має намір ухвалити поточного тижня. А поки таке рішення не прийняте, граничною датою залишається 26 листопада.

 

На думку пана Манжосова, тепер немає доцільності подовжувати терміни. «Якби не було жодної заявки, то було б доцільно подовжувати. А оскільки заявка є, ми поставимо в нерівні умови нових учасників і того, хто подав документи раніше», - заявив він ТК.

 

Як повідомляла «Детектор медіа», станом на 27 листопада заявку на отримання ліценії провайдера цифрової телемережі подала одна компанія - «Зеонбуд».

 

Одеський ОРТПЦ є дочірнім підприємством Концерну РРТ, який, імовірно, виступить оператором національної цифрової телемережі.

 

Нагадаємо, 27 січня Нацрада відмовила державному підприємству «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр» у видачі ліцензії провайдера програмної послуги на цифровому загальнонаціональному каналі мовлення МХ-2 у стандарті DVB-T (MPEG-4).

 

27 жовтня Нацрада скасувала затверджену раніше модель впровадження цифрового телерадіомовлення за затвердила нову. Окрім MX-2 та MX-3 національними мультиплексами з відкритим доступом стали MX-1 (раніше кодований) та MX-5 (раніше регіональний). Разом у цих мультиплексах буде 32 програми, з яких 3-4 відійдуть місцевим мовникам, інші - загальнонаціональним.

 

Також Нацрада вирішила звернутися до суб'єктів господарювання у сфері телебачення і радіомовлення щодо надання протягом місяця пропозицій стосовно участі у розбудові національної мережі цифрового телемовлення в стандарті DVB-T (MPEG-4) та документів згідно з додатком до рішення від 27 жовтня.

 

«Детектор медіа»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9366
Читайте також
16.11.2010 17:22
Евгения Продаева
, Марьяна Закусило
26 207
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду