InMind нарахував, що інтернетом користуються 32% українців, TNS – 38%

31 Травня 2010
20692
31 Травня 2010
12:23

InMind нарахував, що інтернетом користуються 32% українців, TNS – 38%

20692
InMind нарахував, що інтернетом користуються 32% українців, TNS – 38%

За даними компанії InMind, 32% (або 12,6 млн) українців віком від 15 років користуються інтернетом раз на місяць і частіше. 3,2 млн з них живуть у 6 найбільших містах країни, 4,8 млн - в інших містах з населенням понад 50 тис. жителів, 4,6 млн - у містах та селах із населенням менше 50 тис. осіб.

 

Такі дані було презентовано під час конференції «Нові медіа - нові можливості», організованої Незалежною асоціацією телерадіомовників (НАМ) та компанією Media marketing mom.

 

21% інтернет-користувачів, або 8,2 млн. осіб користуються всесвітньою мережею щоденно або майже щоденно. Найбільшу частку аудиторії (59%) складають молоді особи 15-29 років. Людей віком від 60 років серед інтернет-користувачів лише 3%.

 

Найпопулярніший спосіб доступу - підключення на домашній комп'ютер або ноутбук. Цікаво, що, за словами керівника проекту Opinion компанії InMind Івана Дубінського, близько половини жителів сіл користуються інтернетом за допомогою мобільного телефону.

 

Свої дані щодо кількості та профілю аудиторії також представила компанія «TNS в Україні». За даними її дослідження, користувачами інтернету у першому кварталі 2010 року були 38% українців віком 12-65 років, що проживають у великих містах (саме через різну генеральну сукупність цифри дослідників відрізняються). Регулярними (такими, що користуються всесвітньою мережею 2-3 рази на тиждень) користувачами є 32%, а такими, що не уявляють своє життя без інтернету, - 21%.

 

Найактивнішими користувачами є жителі Києва, північних та південних (курортних) регіонів. Найпасивнішими - жителі Донбасу. На думку представниці TNS Алевтини Бондаренко, причиною цієї сталої різниці є той факт, що Схід - це пролетарський край, тоді як у Києві, на півдні та півночі представників середнього класу більше.

 

 

 

 

 

 

Серед інших засобів масової інформації інтернет досі має найнижче тижневе охоплення. Проте лише його показники зростають, тоді як охоплення телебачення та радіо з 2008 року стоїть на місці, преси - падає:

 

 

 

 

Щодо профілю аудиторії, то з часом зменшується частка студентів, збільшується - домогосподарок та представників робочих професій.

 

 

 

 

Серед цілей перебування в інтернеті сильно переважають варіанти «пошук інформації для роботи чи навчання» та «пошук музики та відео».

 

 

 

«Детектор медіа»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
20692
Читайте також
31.05.2010 14:45
Евгения Продаева
51 739
07.04.2010 11:36
Ирина Миронова, «Коммерсантъ»
30 482
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду