12:31
П'ятниця, 21 Травня 2010

Журналісти висунуть до Нацради Лигачову, Шевченка, Кіпіані, Безулик

Журналісти висунуть до Нацради Лигачову, Шевченка, Кіпіані, Безулик

Кандидатури шеф-редактора «Детектор медіа» Наталі Лигачової, директора Інституту медіаправа  Тараса Шевченка, телеведучих Вахтанга Кіпіані й Анни Безулик буде подано  на конкурс до парламентського комітету з питань свободи слова та інформації на заміщення вакантних посад членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Подання зробить Незалежна медіапрофспілка України.

Читайте також

 

Таке рішення ухвалив на своїх установчих зборах громадський рух «Стоп цензурі!».

 

Нагадаємо, зустріч представників медіагалузі, присвячена боротьбі з цензурою в Україні триває в Києво-Могилянській академії. У залі близько 200 учасників. На зустрічі відбувається обговорення проблем інформаційного простору України (дискусія «Медіадіагноз: вірус цензури»), проведено установчі збори громадського руху спротиву цензурі, ухвалено заяву «Стоп цензурі!». Серед основних вимог цієї заяви припинити тиск на журналістів, не допустити репресій та звільнень підписантів антицензурних звільнень, а також підтримати кандидатів до складу Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення, яких висунуто громадськими організаціями та підтримано журналістською спільнотою.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
22829
Переглядів
Коментарі
Наталя коментатор
03:15 / 23 Травня 2010
Так, дуже добре — Наталю Лігачову, Вахтанга Кіпіані, давайте ще Отара Довженка, він знавець із творчих питань, а також Валерія Милосердова, той знає й техніку, і зарубіжні аспекти; можна ще Олену Ракіну (працює в Нацраді), Марію Томак або Ларису Івшину ("День") та Марину Бондаренко (НТКУ). Лігачова — між тим, перша кандидатура, гадаю. Якщо таких, як вона, та ще на різні ключові посади, — то й була б Україна заможно-фаховою, з неперекрученою не туди елітою.
Сергiй
07:42 / 22 Травня 2010
Эми: А чим не догодив Кіпіані? Необхідний члену Нацради мінімум техзнань за місяць напрацьовується, а звичка "не лягати" - все життя. А щодо нудності... Ви знаєте, нас уже стільки років веселять! І щоразу в тій же позі - доки ми обс...мо своїх, наверх пролазять "інші".
Otar Dovzhenko
18:30 / 21 Травня 2010
satyr, дякую за довіру))) якось іншим разом, ага)
Эми
16:24 / 21 Травня 2010
О, Кіпіані й сюди проліз. Краще вже Люмпена оберіть, хоч не так нудно буде.
satyr
15:21 / 21 Травня 2010
шкода, Отара не висунули...
aaaaaaa
13:42 / 21 Травня 2010
Хочется посмотреть как эти товарисчи будут смотреть на заявку от кабельщика в строку КАНАЛ КОНВЕРТУВАННЯ и думать что бы это значило...
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop