Комітет з питань свободи слова сумнівається, чи варто державі фінансувати журнал «Віче»

3 Червня 2009
30837
3 Червня 2009
18:05

Комітет з питань свободи слова сумнівається, чи варто державі фінансувати журнал «Віче»

30837
Комітет з питань свободи слова сумнівається, чи варто державі фінансувати журнал «Віче»

Парламентський комітет з питань свободи слова та інформації хоче розібратися з фінансуванням газети «Голос України» і журналу «Віче». Про це ТК розповів член комітету народний депутат Віктор Уколов (фракція БЮТ).

 

«Наразі триває підготовка проекту державного бюджету на 2010 рік, тому ми хочемо заздалегідь розібратися з фінансуванням газети "Голос України" та журналу "Віче", яке в бюджетах попередніх років йшло однією статтею. У членів комітету було загальне враження, що парламентський журнал "Віче" в тому вигляді, в якому він є, не приносить користі Верховній Раді. Крім того, тепер економічна криза, ми хочемо вирішити, чи доцільно витрачати на нього кошти. Але перш ніж це зробити, необхідно точно знати, скільки на нього витрачається», – сказав Віктор Уколов.

 

Щоб дізнатися, скільки коштів по факту йде на видання «Віче» і які справжні наклади журналу, народний депутат звернеться з листами до керівника апарату Верховної Ради.

 

За словами Віктора Уколова, отримавши відповідь з апарату Верховної Ради, комітет визначатиметься, чи доцільно наступного року фінансувати журнал «Віче», а також чи варто переглядати бюджет «Голосу України».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
30837
Читайте також
04.06.2009 09:23
Ігор Лубченко, для «Детектор медіа»
21 958
04.06.2009 09:13
Василий Гатов, Акция
24 430
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Г.Б.
5680 дн. тому
І "голос України", і "віче" - паразитуючі органи преси. Основу редакційних колективів складають паразити ще радянської компартійної і комсомольскої преси. Назвати цих ментальних холуїв влади журналістами можна лише з дуже великою натяжкою. Залюбки ср-ку і яй-я лижуть будь-кому, бо крім гарантованої зарплатні, гарантованої підвищеної пенсії держслужбовця, ще й одержують безплатні квартири з парламентського фонду. Ні слова об"єктивної правди! Лише переспіви начальницької маячні. При нормальній владі ці "журналісти" в кращому ваипадку мають торгувати китайськими шкарпетками на ринку Троєщина.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду