Нацрада просить Кабінет Міністрів додати їй грошей

18 Березня 2009
24900
18 Березня 2009
18:48

Нацрада просить Кабінет Міністрів додати їй грошей

24900
Хоча вона є прибутковим органом.
Нацрада просить Кабінет Міністрів додати їй грошей

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернулася до Кабінету Міністрів із проханням відновити фінансування регуляторного органу в обсягах минулого року. Про це на брифінгу для журналістів повідомив перший заступник голови Національної ради Ігор Курус.

 

На засіданні 18 березня у зв\'язку із зменшенням фінансування Нацрада була вимушена прийняти рішення припинити випуск «Вісника Національної ради» (періодичного видання, в якому вона публікує свої рішення) та змінити алгоритм співпраці з Українським державним центром радіочастот (УДЦР).

 

«У ситуації, коли Нацрада не має грошей - зупиняється процес прорахунку частот. Тому ми провели попередні переговори з НКРЗ та УДЦР і внесли зміни у положення, що регулює наші стосунки. Якщо раніше ми мали розплатитися з УДЦР, тільки-но отримавши частотні прорахунку, то тепер ми відкладаємо оплату до надходження бюджетного фінансування. Аналогічні зміни до положення мають внести і зв\'язківці», - пояснив Ігор Курус.  

 

За його словами, якщо фінансування Нацради не буде відновлено у повному обсязі, то через кілька місяців закінчаться гроші навіть на конверти, в яких розсилають запрошення прибути на засідання керівникам ТРО, не кажучи вже про оплату відряджень та оренди приміщень.

 

«Це означає, що ми можемо прийти до ситуації, коли орган державної влади не зможе виконувати свої функції», - наголосив пан Курус.

 

При цьому Ігор Курус наголосив, що Нацрада є прибутковим органом державної влади, оскільки спрямовує до державної скарбниці більше коштів, ніж витрачає на свою діяльність.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
24900
Теги:
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
oleg
5531 дн. тому
Ну не будет работать этот орган. Ну и что, радио не будет-что ли? Между прочим, и радио и телевидение, в том числе и негосударственное, появились задолго до появления этого органа, а не благодаря ему как многие сейчас думают. А радио придумал Попов, а телевидение- Зворыкин и никакой нацрады тогда не было. Странно......
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду