ТВі: Поновлене розслідування обставин смерті Ігоря Плужникова

1 Березня 2009
8302
1 Березня 2009
21:52

ТВі: Поновлене розслідування обставин смерті Ігоря Плужникова

8302
ТВі: Поновлене розслідування обставин смерті Ігоря Плужникова
За інформацією неназваних власних джерел телеканалу ТВі, правоохоронці поновили розслідування обставин смерті власника телеканалу «Інтер» Ігоря Плужникова. Про це у своїй програмі «Наверху» 1 березня повідомив ведучий Євген Кисельов.
 
Нагадаємо, 27 лютого стало відомо про позов російського бізнесмена Костянтина Григоришина до родини Ігоря Плужникова. Григоришин просить відповідачок виконати умови угоди купівлі-продажу активів, яка була укладена між ним і покійним Ігорем Плужниковим 19 квітня 2005 року. За інформацією джерел «Української правди» суд наклав арешт на акції «Інтера». Віце-президент групи «Інтер» Ярослав Порохняк заявив, що канал не було офіційно повідомлено про позов та арешт акцій.
 
Власник телеканалу «Інтер» Ігор Плужников (на той час – народний депутат України, фракці СДПУ(о) помер 22 червня 2005 року в німецькій клініці від гострого інфекційного гепатиту у віці 45 років. Голова Служби безпеки України Олександр Турчинов ще перед смертю власника «Інтера» заявив, що СБУ готова порушити кримінальну справу у разі, якщо виявиться, що погіршення здоров’я Плужникова стало результатом «нетипового отруєння». Німецькі лікарі, які лікували Плужникова, провели дослідження та дійшли висновку, що підозрювати отруєння немає підстав.
 
За офіційною інформацією Ігор Плужников володів 71% акцій телеканалу «Інтер». Незабаром 61% був проданий удовою Плужникова Світланою компанії Валерія Хорошковського. Згідно з розслідуванням «Української правди», угода про продаж каналу відбулась 19 квітня 2005 року, а активні дії із зміни власності «Інтера» збіглись із раптовою хворобою і смертю Плужникова. Політики, зокрема Володимир Сівкович (зараз – Партія регіонів) і Володимир Нечипорук, звертались до СБУ та Генпрокуратури з вимогою розслідувати обставини смерті Плужникова, пов’язуючи його смерть із начебто невдалою угодою з продажу контрольного пакету акцій «Інтера».
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8302
Читайте також
28.08.2009 08:53
Сергей Головнев, «Коммерсантъ»
48 616
25.04.2009 14:08
«Дзеркало тижня»
15 435
20.04.2009 09:13
Отар Довженко
, Костянтин Усов, для «Дзеркала тижня»
18 244
31.07.2008 09:19
Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, «Українська правда»
14 109
29.07.2008 15:46
Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, «Українська правда»
14 127
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
круг подозреваемых узок
5618 дн. тому
Кто то вырубил Зиню (его должность, если не помнят, -"ликвидатор ВЛКСМ"), убрав его руками плужникова, а потом дал грибков самому Плужникову. Искать среди Меведчука, Могилевича-Фирташа и этого Таможенного Кена, что пошел заниматься нашей безопасностью. Да, Ряшина не забыть!Впрочем, так должны окончить все старые комсюцкие бандиты. Бог шельм метит
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду