Про що говорили в етері спільного телемарафону 21 травня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 21 травня 2024 року

22 Травня 2024
249

Про що говорили в етері спільного телемарафону 21 травня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
249
Робота банків та успіх застосунку «Резерв+».
Про що говорили в етері спільного телемарафону 21 травня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 21 травня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «Рада», «Ми — Україна».

Блоку «1+1» в національному етері цієї доби не було.

У блоці «Інтера» про міжнародну допомогу та передачу зброї Україні говорили з директором громадської організації «Український центр безпеки та співпраці» Дмитром Жмайлом. За його словами, після виділення допомоги від США вдасться отримати усе необхідне. Також у розмові йшлось про важливість FPV-дронів на передовій.

Станіслав Желіховський, міжнародний оглядач, розмірковував про конкуренцію між Францією та Німеччиною на міжнародній арені. За його словами, важливо, аби ця конкуренція була здоровою й рішення політиків допомагали Україні. Також він розповів про напрямки, за якими Україні допомагає кожна з країн.

Про комунальні проблеми столиці говорили з депутатом Київської міської ради Андрієм Вітренком («Слуга народу»). Йшлось про забудову та затоплення Поштової площі. А про відбудову Київщини та розв’язання головних проблем регіону в інтерв’ю говорили з головою Київської обласної військової адміністрації Русланом Кравченком.

Роботу банків при відключенні світла обговорили із заступником голови ради Національного банку України Василем Фурманом. За його словами, ситуацій у яких люди не зможуть скористуватись картками, не буде. Крім того, говорили й про ситуацію на валютному ринку та контроль зі сторони НБУ.

Про зростання цін в Росії розмірковував соціолог Олександр Шульга. Він сказав, що російська влада наразі працює над соціальною стабільністю та потребою продовжувати війну. Тому удари по нафтових сховищах та нафтопереробних заводах у першу чергу впливатимуть на звичайних людей, а не передачу пального армії.

Михайло Цимбалюк, народний депутат від «Батьківщини», розповідав, що наразі розробляють законопроєкт, який дозволить бізнесу отримати відшкодування за пошкоджене майно. Та додав, що також розробляють механізм допомоги людям, які власним коштом відремонтували пошкоджене житло.


У блоці телеканалу «Ми — Україна» про роботу застосунку «Резерв+» говорили із заступницею міністра оборони Катериною Черногоренко. За її словами, вночі 18 травня застосунок вийшов у великий beta-тест. Наразі вже понад 700 тисяч користувачів оновили свої дані. За кордоном число оновлень перетнуло позначку у 10 тисяч. Черногоренко додала, що для захисту застосунку долучили найкращі команди.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
249
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду