Про що говорили в етері спільного телемарафону 11 жовтня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 11 жовтня

12 Жовтня 2022
1102

Про що говорили в етері спільного телемарафону 11 жовтня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
1102
Ракетний терор, саміт Великої сімки та обмін полоненими.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 11 жовтня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 11 жовтня

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «1+1», «Рада», Суспільне, ICTV/СТБ.

Блоку «Інтера» цієї доби в національному етері не було.

Протягом доби в етері з’являлась плашка із закликом відімкнути всі некритичні прилади від електричної мережі з 17:00 до 22:00. Також про це нагадували самі ведучі.

У блоці «1+1» цього дня не було традиційного для нічних етерів випуску токшоу «Нічна варта». Ведучі Євген Плінський та Наталя Островська працювали у звичному форматі гостьової студії. Ще частина включень була повтором етеру попередньої доби.

Декілька разів протягом дня до гостьових студій різних телеканалів запрошували білоруського опозиціонера Франака Вячорку. З ним говорили у блоках «1+1» та Суспільного про ймовірний вступ Білорусі у війну, позицію Лукашенка та репресії всередині країни. Гість розповів, що постійно відбуваються репресії, військові втікають та чинять спротив, тому про вступ білоруського війська у війну наразі говорити не слід. Та росіяни можуть вербувати охочих білорусів до російських приватних військових компаній.

Речника командування Повітряних сил Юрія Ігната та  речницю об'єднаного координаційного пресцентру ОК «Південь» Наталію Гуменюк цього дня включали до блоків «Ради», Суспільного та ICTV/СТБ. Вони розповідали про ситуацію з протиповітряною обороною та на фронтах.

Говорили у блоці Суспільного також про сповіщення від Державної служби з надзвичайних ситуацій, яке цього дня отримали українці. До розмови запросили пресофіцера Державної служби з надзвичайних ситуацій Олександра Хорунжого. Він сказав, що повідомлення від ДСНС дуже зручні, оскільки приходять раніше за всі інші, таргетуються на конкретну місцевість, випливають поверх усіх відкритих вікон на екрані телефону та супроводжуються гучним сигналом.

Про економію промислового споживання електроенергії у гостьовій студії Суспільного говорили з членом правління «Укрзалізниці» Олександром Перцовським. Він сказав, що залізниця готується до відключень світла, готує пункти обігріву, які працюватимуть у холодний період, —зокрема у Києві такий запрацював відучора,  — а вокзали працюватимуть навіть в умовах повного знеструмлення. Пізніше його також включали у блоці ICTV/СТБ.

Атаки проти України та засудження з боку світової спільноти у блоці Суспільного обговорили також із російським опозиціонером Гаррі Каспаровим. Зокрема, під час включення він наголосив, що у війні винен путінський режим. А коли ведуча його виправила, що росіяни раділи обстрілу України, він відповів, що соціальні мережі не показові, а росіяни втомились від війни.

Про відновлення українського мовлення на звільнених територіях у блоці ICTV/СТБ говорили з головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольгою Герасим'юк. Вона сказала, що поступово поновлюється мовлення на звільнених територіях, а також додала, що українцям важливо мати змогу бачити «Єдині новини» через «Дію».

Про ситуацію з інтернетом говорили із головою Державної служби спецзв'язку та захисту інформації України Юрієм Щиголем. За його словами, через перебої з електроенергією знизилась пропускна здатність мережі. Чиновник закликав людей більш виважено користуватись інтернетом, а також розповів про роумінг операторів мобільного зв’язку.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1102
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду