«Авторадіо» УМХ втратило ліцензію у Кривому Розі

«Авторадіо» УМХ втратило ліцензію у Кривому Розі

16 Лютого 2023
1179
16 Лютого 2023
12:37

«Авторадіо» УМХ втратило ліцензію у Кривому Розі

1179
Ліцензія належала компанії ДП «ТРО «Довіра». Однак тепер права на бренд «Авторадіо» має власник радіо «П’ятниця» Денис Козлітін.
«Авторадіо» УМХ втратило ліцензію у Кривому Розі
«Авторадіо» УМХ втратило ліцензію у Кривому Розі

Національна рада з питань телебачення не продовжила шість ліцензій «Авторадіо» (юридична особа ДП «ТРО «Довіра») у Кривому Розі. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні  16 лютого.

 За словами заступника голови Нацради Олега Черниша у структурі власності радіостанції є іноземна компанія, зареєстрована на Британських Віргінських островах. З таких підстав у жовтні 2022 року Національна рада не продовжила шість ліцензій «Авторадіо» (юридична особа ДП «ТРО «Довіра») у низці міст по всій Україні. 

Адже згідно зі статтею 12 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», заборонено створення і діяльність телерадіоорганізації, засновником (співзасновниками), власником (співвласниками) якої є нерезидент (нерезиденти), що зареєстрований в одній з офшорних зон.

 Втім сам бренд «Авторадіо», як повідомляв «Детектор медіа», тепер належить власнику радіо «П’ятниця» Денису Козлітіну. Він розвиває власну мережу і запускає радіостанцію під цим лого у Києві, також вона вже мовить у Харкові та Дніпрі. Працюватиме на «Авторадіо» команда, яка створювала однойменну радіостанцію УМХ на чолі з Оленою Малишевою.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1179
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду