Абоненти Sweet.tv хочуть дивитись контент українською

Абоненти Sweet.tv хочуть дивитись контент українською

18 Квітня 2022
1441
18 Квітня 2022
16:35

Абоненти Sweet.tv хочуть дивитись контент українською

1441
За інформацією сервісу 74,1% абонентів перемикають аудіодоріжку на україномовну, якщо за замовчуванням увімкнулась російськомовна.
Абоненти Sweet.tv хочуть дивитись контент українською
Абоненти Sweet.tv хочуть дивитись контент українською

Національний онлайн-кінотеатр Sweet.tv провів опитування абонентів, щоб виявити, якою мовою українці та українки хочуть сприймати контент. Про це повідомляє компанія.

У опитуванні взяли участь 7816 абонентів сервісу.

За  його результатами 82,5% абонентів дивляться голлівудське кіно українською мовою. Це на 19,5% більше, ніж 2 роки тому. 13% абонентів обирають російськомовний дубляж, а 4,5% дивляться контент мовою оригіналу.

Щодо російськомовної доріжки 80,6% глядачів Sweet.tv вважають, що без неї можна обійтися, а 19,4% мають у ній потребу. Загалом, 77,7% респондентів кажуть, що їм важливо, щоб контент мав україномовну доріжку. 22,3% кажуть, що це для них неважливий фактор.

Також 39,9% опитаних кажуть, що будуть дивитися вітчизняні фільми частіше, 46,7% заявили, що й раніше часто дивилися українське кіно, і лише 13,4% не змінюють свого ставлення.

«На питання «Чи змінюєте ви аудіодоріжку на україномовну, якщо за замовчування вмикається російськомовна?», 74,1% кажуть «Так», і лише 25,9% говорять «Ні». Якщо ж за замовчуванням вмикається англомовна аудіодоріжка, на україномовну змінять вже 83,6%, а продовжать дивитися англійською лише 16,4%», - пише сервіс.

Також Sweet.tv звертає увагу на те, що серед його абонентів більш популярним став освітній контент. 84,2% респондентів хочуть навчатися українською мовою, 13,1% вважають, що мова освітнього контенту може бути як російська, так і українська, і лише 2,7% вважають, що навчальний контент повинен транслюватися російською мовою. «84,4% глядачів говорять, що дитячі мультфільми повинні мати лише україномовний дубляж, 14,3% мають потребу в україномовній і російськомовній аудіодоріжці одночасно, та лише 2,2% хочуть вмикати дітям мультики виключно російською мовою», - повідомляє сервіс.

Нагадаємо, у 2020 році згідно дослідженню Sweet.tv 63% українців  казали, що хочуть дивитися контент українською мовою.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1441
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду