Компанія SES представила ринку нову систему супутників

Компанія SES представила ринку нову систему супутників

10 Вересня 2021
1820
10 Вересня 2021
15:50

Компанія SES представила ринку нову систему супутників

1820
Ця система може надавати послуги для відеострімінгу, інтернету, доставки пошуку контенту, доступу до хмарних платформ.
Компанія SES представила ринку нову систему супутників
Компанія SES представила ринку нову систему супутників

У вересні 2022 року компанія SES планує розпочати комерційну роботу нової системи супутників O3b mPower. Її можливості під час конференції Telecom Ukraine в Одесі представив старший менеджер із продажів послуг передачі даних у Східній Європі SES Тимур Сарсенов.

«Ми можемо забезпечувати доступ до інтернету через супутник. Для цього ми маємо економічно ефективне рішення за рахунок наших продуктів О3b. А із запуском О3b mPower ми можемо запропонувати ще оптимальніше та потужніше рішення», — сказав він.

Компанія працює у різних країнах , обслуговує телекомунікаційних провайдерів, мобільних операторів,  авіаційні бізнеси, круїзні лайнери тощо.

«У нас унікальний флот супутників на різних орбітах, завдяки якому ми забезпечуємо покриття 99% всієї Землі», — запевняє Тимур. O3b mPower – це 11 супутників.

У коментарі «Детектору медіа» Тимур додав, що компанія може надавати послуги організації каналів зв'язку з високою пропускною спроможністю від 50 Мбіт / сек до декількох Гбіт / сек.

«Також систему mPOWER можна використовувати для усунення цифрової нерівності, так як якісні канали зв'язку, організовані із застосуванням 03b mPOWER, співмірні з якістю оптоволоконних каналів, але, на відміну від оптоволоконних ліній, швидкість розгортання послуг у супутникового зв'язку набагато більше. Також послуги системи mPOWER можуть бути використані в гірничо-видобувній і нафтогазовій промисловості, при подальшій цифровізації процесів виробництва і переходу до хмарної інфраструктурі, оскільки мережа mPOWER має пряме підключення до ЦОД Microsoft Azure», — сказав він.

Ця система  може надавати послуги для відеострімінгу, інтернету, 3G та 4G, у певних випадках 5G, доставки і пошуку контенту, доступу до хмарних платформ. Компанія пропонує управлінські сервісні рішення, тобто рішення «під ключ».

Нагадаємо, влітку головний менеджер SES Astra AB в Україні, країнах СНД та Центрально-Східної Європі Онно Зонневельд пропонував цю систему для українських регуляторних органів як можливість розв’язати проблему із сигналами на окупованих територіях.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1820
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду