Катерина Венжик і Роман Судольський запускають онлайн-видання Speka

Катерина Венжик і Роман Судольський запускають онлайн-видання Speka

7 Вересня 2021
6498
7 Вересня 2021
15:40

Катерина Венжик і Роман Судольський запускають онлайн-видання Speka

6498
Засновники хочуть, аби для видання дописували підприємці й IT-фахівці.
Катерина Венжик і Роман Судольський запускають онлайн-видання Speka
Катерина Венжик і Роман Судольський запускають онлайн-видання Speka

Редактори Катерина Венжик і Роман Судольський працюють над запуском онлайн-видання про ІТ та підприємництво, що матиме назву Speka. В кінці вересня проєкт стартує у соцмережах та в форматі розсилки, а повноцінна онлайн-платформа запрацює в листопаді. Про це «Детектору медіа» розповіла Катерина Венжик.

За словами Катерини, видання розповідатиме про підприємництво та сферу ІТ, а значну частину контенту, за розрахунком засновників, створюватимуть ІТ-фахівці та підприємці, яким видання пропонуватиме висловлюватись у певних рамках формату. Зараз видання набирає людей у команду.

«На ринку небагато фахових журналістів, які знаються на ІТ, й усі вони переважно зайняті в інших проєктах. Тому ми хочемо брати талановитих молодих людей, зацікавлених у цій тематиці, з ґіківським мисленням, і навчати. Їм не обов’язково жити в Києві — можна працювати віддалено», — розповіла Катерина.

Співінвесторами видання, окрім самих Катерини та Романа, є компанії Roosh, NetPeak Group та ще кілька приватних інвесторів, імена яких не розголошують. За словами Катерини Венжик, жоден із інвесторів не матиме контрольного пакету, що зробив би можливим вплив на редакційну політику видання.

«Детектор медіа» звернувся по додатковий коментар до Романа Судольського, але не отримав відповідь на момент публікації новини.

Роман Судольський працював в українських «Коммерсанте» та Forbes, у 2014—2015 роках очолював AIN.ua, до 2019 року був головним редактором видання Unit Citizen (K750). Катерина Венжик працювала журналісткою у виданні «Деловая столица», редакторкою «Лиги», головною редакторкою «Контракти.UA», прессекретаркою в компанії «OTP Bank. Україна», шефредакторкою онлайн-видання «Дело.UA», експерткою з комунікацій проєктного офісу реформи фінсектора при НБУ, компанії Atlantic Group, Delovoy magazine та Ekonomika+, була ведучою програми «Простономіка» на «Громадському». У 2019—2021 роках була керівницею відділу нативного контенту Liga.net.

Фото: istockphoto.com

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6498
Читайте також
18.11.2023 15:10
Валерія Буняк
«Детектор медіа»
1 421
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду