12:28
Четвер, 19 Березня 2020

Журнал Playboy закриває друковану версію, одна з причин – пандемія коронавірусу

561
Видання Playboy Interview, 20Q, Playboy Advisor і Playmate також виходитимуть лише в цифровому форматі.
Журнал Playboy закриває друковану версію, одна з причин – пандемія коронавірусу
Журнал Playboy закриває друковану версію, одна з причин – пандемія коронавірусу

Американський журнал Playboy припинив видавати друковану версію та перейшов на роботу в електронному форматі. Весняний випуск журналу стане останнім, який вийде цього року в друкованому форматі в США. Про це керівник Playboy Enterprises Бен Кон повідомив 18 брезеня у відкритому листі, опублікованому на сайті Medium.

Зокрема, на таке рішення компанії вплинула пандемія коронавірусу: «Минулого тижня, стало очевиднішим те, що пандемія коронавірусу викликає перебої у виробництві контенту та ланцюгу поставок. Ми змушені були пришвидшити нашу внутрішню дискусію: питання про те, як змінити нашу друковану продукцію в США так, щоб вона краще відповідала тому, що споживачі хочуть сьогодні; і як використати наші передові можливості виробництва контенту, щоб брати участь у культурній розмові щодня, а не просто кожні три місяці».

Водночас Бен Кон заявив, що в 2021 році компанія планує повернути «свіжі та інноваційні друковані пропозиції в різних нових формах», зокрема – через спеціальні видання, колекції, партнерства з найбільш провокаційними творцями тощо.

Журнал Playboy виходить друком уже 66 років.

Нагадаємо, у 2018 році керівництво Playboy розглядало можливість закриття друкованої версії журналу.

У Польщі в грудні 2019 року вийшли останні випуски Playboy, Esquire, CKM, Cosmopolitan, Joy та Harper’s Bazaar, оскільки видавець цих журналів Marquard Media Polska пішов з польського ринку. 

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
561
Переглядів
Коментарі
anticorruption
05:19 / 20 Березня 2020
Самый отвратительный вирус, бушующий в Киеве, это коррупция. И покрывает её никто иной, как мэр города. Петиция за отставку Кличко: petition.president.gov.ua/petition/86178
anticorruption
05:19 / 20 Березня 2020
Чтобы набрать необходимое количество голосов (25 тысяч), нужно чтобы каждый из читающих сейчас это сообщение не только поставил свою подпись, но и сделал хотя бы один репост, в котором точно так же призвал всех не только подписать, но и сделать хотя бы один репост и т.д. Так и соберём 25 тысяч подписей. Времени ещё вполне достаточно.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду