17:20
П'ятниця, 6 Грудня 2019

У Польщі припинять видавати Playboy, Esquire та низку інших журналів

Marquard Media Polska, видавець журналів Playboy, CKM, Cosmopolitan, Joy, Harper’s Bazaar та Esquire, йде з польського ринку. У грудні 2019 року в Польщі вийдуть останні випуски цих видань.
У Польщі припинять видавати Playboy, Esquire та низку інших журналів
У Польщі припинять видавати Playboy, Esquire та низку інших журналів

Про це повідомляє Business Insider Polska.

Компанія Marquard Media Polska хоче зосередитися на створенні технологічних рішень для споживачів та інших компаній. Президент Marquard Media Polska Біджан Хезрі вважає, що компанія може краще використовувати наявні ресурси замість того, щоб видавати друковані журнали.

«Веб-сайти компанії продовжуватимуть працювати. Компанія також розробляє додатки для покупок», – йдеться в повідомленні.

Ці зміни передбачають звільнення близько 70% працівників. Компанія не називає точну кількість працівників, яких буде звільнено. Проте, за даними Business Insider Polska, на підприємстві працює від 110 до 120 осіб. Біджан Хезрі, своєю чергою, сказав, що компанія залучатиме більше людей для роботи над цифровим бізнесом. За його словами, уже 30 ІТ-розробників працюють у Marquard Media Group.

Нагадаємо, у вересні 2019 року стало відомо, що у Великі Британії припиняють видавати жіночий журнал Marie Claire, перший випуск якого вийшов у 1988 році. Журнал переходить у цифровий формат.

Фото: Business Insider Polska

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
572
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду