11:01 / 25 Лютого 2021
13:04
Четвер, 10 Жовтня 2019

«Громадське радіо» здобуло ФМ-частоту в Києві

4 887
10 жовтня «Громадське радіо» перемогло в конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на частоту 99,4 МГц у Києві.
«Громадське радіо» здобуло ФМ-частоту в Києві
«Громадське радіо» здобуло ФМ-частоту в Києві

«Громадське радіо» було єдиним претендентом на цю частоту. Суму конкурсної гарантії (120 тис. грн.) «Громадське радіо» збирало шляхом краудфандингу.

Голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов сказав, що кошти на сплату ліцензійного збору радіостанція обов’язково знайде, і додав, що працівники «Громадського радіо» звикли працювати по кілька місяців без зарплат і гонорарів.

«Громадське радіо» хоче відмовитися від УКХ-передавача в Києві, що зекономить півмільйона гривень, і цими коштами зможуть забезпечити ФМ-мовлення в Києві на початку, доки не почнуть заробляти на рекламі.

«"Громадське радіо" існує з 2014 року, веде мовлення на 17 передавачах, – нагадав Андрій Куликов. – Основне ФМ-мовлення зосереджено на території Донецької та Луганської областей. Також була розроблена й реалізована концепція мовлення на окупованій території та прилеглій до окупованої території. Дуже необхідна частота в Києві, щоби забезпечити життєдіяльність і життєспроможність мовлення. Тому що без пристойної частоти у великому місті складно здобувати рекламу і заробляти кошти. Наразі основними є грантова підтримка і пожертви слухачів».

Фото: «Громадське радіо», Вадим МіськийЧитайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4887
Переглядів
Коментарі
Олександр
13:39 / 10 Жовтня 2019
А хіба УКХ і ФМ не одне і теж саме?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду