Суд не задовольнив вимогу «112 Україна» у справі про втрату цифрових ліцензій

Суд не задовольнив вимогу «112 Україна» у справі про втрату цифрових ліцензій

3 Жовтня 2019
1585
3 Жовтня 2019
15:16

Суд не задовольнив вимогу «112 Україна» у справі про втрату цифрових ліцензій

1585
Окружний адміністративний суд міста Києва відмовився задовольняти вимогу групи компаній «112 Україна» зупинити рішення Нацради про непродовження цифрових ліцензій.
Суд не задовольнив вимогу «112 Україна» у справі про втрату цифрових ліцензій
Суд не задовольнив вимогу «112 Україна» у справі про втрату цифрових ліцензій

Про це повідомляє сайт суду.

П’ять компаній (ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Лідер ТВ») у заяві про забезпечення позову просили суд зупинити дію рішень Нацради та зобов’язати провайдера цифрового телебачення «Зеонбуд» поновити мовлення компаній у цифровому ефірі в повному обсязі та без будь-яких змін аудіовізуального ряду. Суд відмовив у задоволенні заяви.

«Розглянувши докази та доводи заявника щодо необхідності вжиття заходів забезпечення позову, суд прийшов до висновку, що не вбачає підстав для задоволення відповідної заяви. Наразі позивачами не надано суду достатніх доказів в обґрунтування заяви та належних доказів наявності очевидної небезпеки заподіяння шкоди їх правам, свободам та інтересам до ухвалення рішення у справі», - йдеться в повідомленні.

Водночас суд відкрив провадження у справі за позовом компаній групи «112 Україна» щодо визнання протиправними та скасування рішення Нацради про відмову в продовженні ліцензій. Суд здійснюватиме розгляд цієї справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Нагадаємо, 26 вересня Нацрада відмовила в продовженні цифрових ліцензій п’яти регіональним компаніям, які мовили під логотипом «112 Україна»: ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Лідер ТВ».

Свої рішення Нацрада мотивувала тим, що протягом дії ліцензій компанії систематично порушували умови ліцензій і законів, що підтверджено санкціями Нацради. Строк дії ліцензій компаній завершився ще рік тому, у вересні 2018 року. Але вони продовжували мовити, доки Нацрада не розгляне питання продовження або непродовження ліцензій.

Нацрада повідомила провайдера цифрового ефірного ТБ «Зеонбуд» про втрату чинності ліцензій п’яти компаній групи «112 Україна». Опівночі 28 вересня цифрове мовлення каналу «112 Україна» на частотах п’яти регіональних компаній було припинено. На звільнені місця в мультиплексі МХ-5 Нацрада найближчим часом оголосить конкурс.

Компанії групи «112 Україна» оскаржили рішення Нацради в Окружному адміністративному суді міста Києва.

Водночас у каналу «112 Україна» залишилася супутникова ліцензія, тож він продовжує мовлення на супутнику і в мережах провайдерів платного телебачення.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1585
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду