11:48
Вівторок, 2 Липня 2019

Концерн РРТ просить Зеленського розглянути маніпулювання «Зеонбуду» Нацрадою

1 979
Концерн радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (Концерн РРТ) звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням ініціювати розгляд «питання щодо маніпулювання компанією «Зеонбуд» Національною радою з питань телебачення та радіомовлення».
Концерн РРТ просить Зеленського розглянути маніпулювання «Зеонбуду» Нацрадою
Концерн РРТ просить Зеленського розглянути маніпулювання «Зеонбуду» Нацрадою

Рішення про звернення концерн прийняв на засіданні правління.

Занепокоєння концерну викликає непрозора власність компанії, а також монопольні права на поширення цифрового ефірного сигналу українських загальнонаціональних каналів: «Компанія  має можливість вимкнути мовлення у будь-який момент, що створює загрозу безпеці Україні».

На думку представників концерну, саме під тиском оператора було вимкнено аналогове телебачення. Також у зверненні згадується і продовження  цифрової ліцензії компанії «Етер»: «Прикладом згубного впливу на Національну раду є подовження нею ліцензії провайдера ТОВ «Етер» (стандарт DVB-H), компанії близькій «Зеонбуду», терміном на 10 років. Ще у 2009 році застовплено велику кількість частот під застрілу технологію, яка ні в Україні, ні в Європі не використовується».

Також правління підприємства звертає увагу президента на те, що  збереження Концерну РРТ безпосередньо пов’язане з провадженням цифрового телебачення. І згадує своє звернення до Нацради з проханням провести конкурс для побудови ще однієї мережі ефірного цифрового мовлення, оператором якої буде концерн. Однак ці пропозиції не були прийняті.

 

«Детектор медіа» звернувся за коментарем до «Зеонбуду» і чекає на відповідь.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1979
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду