10:54
Середа, 8 Травня 2019

У ефірі «Громадського» стартувала програма «Лінія дотику»

Програма «Лінія дотику», телепроект «Громадського ТБ Донбас», з 2 травня стартувала в ефірі «Громадського телебачення». Програма виходитиме щочетверга о 18:05.
У ефірі «Громадського» стартувала програма «Лінія дотику»
У ефірі «Громадського» стартувала програма «Лінія дотику»

Про це повідомив журналіст та засновник ГО «Громадське телебачення Донбасу» Олексій Мацука.

«Дана програма покликана допомагати людям знаходити спільні цінності, попри розбіжності. Кожна обрана тема присвячена проблемному питанню в українському суспільстві. У ці нелегкі часи для країни, вміння знаходити спільну мову і прислухатися один до одного — є чи не умовою виживання», – йдеться в описі програми.

У коментарі «Детектору медіа» пан Мацука уточнив, що учасниками проекту стануть звичайні люди з різними поглядами. За його словами, це будуть так би мовити «люди з вулиці». Учасників програми знаходять через соціальні мережі, проводячи моніторинг постів та шукаючи людей з різними позиціями. Після чого, напередодні випуску програми в ефір, з ними проводять співбесіду.

«(Вони) обговорюють тему, яка для них здається вже обдуманої. Співрозмовники, чиї думки не збігаються, змушені заново доводити свою позицію, виявивши невідповідності та складності в доведенні власної правоти. Це дає можливість почути іншу точку зору та інакше поглянути на проблему. Подібні діалоги знижують рівень агресії: ніяка думка не засуджується, герої вчаться один в одного толерантності та поваги», – зазначається в повідомленні.

Теми «Лінії дотику»:

  • «Війною на Донбас або діалог?»
  • «Цензура в українському інтернеті. За і проти»
  • «Два языка VS одна мова»
  • «Голосувати чи ні»
  • «Сім’я або вільна любов»

«"Лінія дотику" відкриває яскравий світ думок і намагається показати всю гаму фарб людського сприйняття, щоб зайвий раз нагадати: якими б різними ми не були, якщо ми готові вести діалог, ми зможемо знайти лінію дотику. Ми озвучуємо спірну тезу, якщо учасник з нею погоджується, то він виходить першим, сідає і ділиться своєю думкою. Якщо ж він не погоджується, то чекає поки виступлять його опоненти та тільки після цього пояснює свою позицію», – наголошується в описі проекту.

Нагадаємо, 8 лютого вийшов перший випуск YouTube-шоу «Лінія зіткнення». Програму створив «Донецький інститут інформації», вона виходить на YouTube-каналі «Громадського ТБ Донбасу».

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
655
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду