11:24
Вівторок, 16 Квітня 2019

«Громадське радіо» зібрало близько 159 тис. грн краудфандингом

«Громадське радіо» повідомило, що отримали від доброчинців 158 800 гривень через краудфандингову платформу «Спільнокошт». До завершення кампанії «Чесні новини у час передвиборчої брехні» залишився один день.
«Громадське радіо» зібрало близько 159 тис. грн краудфандингом
«Громадське радіо» зібрало близько 159 тис. грн краудфандингом

Про це повідомляється на сайті «Громадське радіо».

«Ми отримали підтримку від міжнародної технічної допомоги, завдяки чому з’явилися подкасти "Шотамвибори" та авторська програма Андрія Куликова для тих, хто цінує свій голос "Свобода вибору", а також авторська програма Тетяни Трощинської "МозОК" про те, як почати думати. Крім того, вийшла програма "ЧЕСНО про вибори" — спецпроект Громадського радіо про політиків та політичні партії напередодні виборів 2019 року, створений у партнерстві з Громадським рухом ЧЕСНО (ГО Центр UA) за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у  жовтні 2018 року «Громадське радіо» повідомило, що потребує фінансової підтримки. Команда проекту збирала гроші на краудфандингу.

«Громадське радіо» 7 грудня 2018 року повідомляло, що отримало від доброчинців 150 тис. грн через краудфандингову платформу «Спільнокошт».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
257
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop