12:02
Середа, 17 Жовтня 2018

«Громадське радіо» збирає на краудфандингу 150 тис. грн

Колектив редакції «Громадського радіо» просить про фінансову підтримку на платформі «Спільнокошт». Гроші необхідні на виробництво новин
«Громадське радіо» збирає на краудфандингу 150 тис. грн
«Громадське радіо» збирає на краудфандингу 150 тис. грн

На «Спільнокошті» повідомляється, що наразі є підтримка благодійних фондів, дохід з продажу реклами, залучаються волонтери, але цих грошей не завжди вистачає.

«Ми принципово не торгуємо нашими матеріалами, а тому нам потрібна підтримка наших слухачів та слухачок. Підтримай чесні новини», – йдеться на платформі.

«Громадському» необхідно 150 тис. грн, які забезпечать роботу 10 працівників радіо щодня протягом місяця. Цю суму команда має зібрати за 182 дні.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року повідомлялося, що громадська організація «Громадське радіо» отримала від доброчинців 450,8 тис грн в рамках кампанії по збору коштів на платформі «Спільнокошт – колективне фінансування проектів».

У травні 2018 року «Громадське радіо» шукало фінансування на дві прямоефірні програми – «Ранкова хвиля» та «Громадська хвиля». На платформі «Спільнокошт» «Громадському радіо» від доброчинців надійшло 130 312 грн.

За повідомленням «Громадського», гроші доброчинців пішли на виробництво нових та існуючих програм, на закупку обладнання, трансляцію сигналу і його ремонт, а також як внески для конкурсів з отримання частот у нових містах.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
360
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop