10:35
Середа, 19 Грудня 2018

Одеський кінофестиваль розпочав прийом заявок у конкурсні програми

Заявки на участь у конкурсних програмах 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ) прийматимуть до 12 квітня 2019 року.
Одеський кінофестиваль розпочав прийом заявок у конкурсні програми
Одеський кінофестиваль розпочав прийом заявок у конкурсні програми

Про це повідомляє прес-служба ОМКФ. 

За регламентом, учасниками Міжнародної конкурсної програми можуть стати ігрові повнометражні фільми високої художньої якості із глядацьким потенціалом і завершені після 1 січня 2018, які не мали прем’єри на території України на момент початку кінофестивалю у 2019 році.

До Національної конкурсної програми відбираються ігрові та неігрові повнометражні та короткометражні фільми всіх жанрів українського виробництва або копродукції з Україною, завершені після 1 січня 2018 року.  На 10-му ОМКФ з’явиться нова номінація - Приз глядацьких симпатій Національного конкурсу.

До участі у Конкурсі європейських документальних фільмів приймаються повнометражні документальні стрічки, що були вироблені повністю або у межах міжнародної копродукції (зі списком країн можна ознайомитися на сайті ОМКФ у розділі  «Регламент»).

Селекція фільмів у конкурсні програми здійснюється відбірковою комісією, в яку входить програмна дирекція кінофестивалю. Кожен фільм, що пройшов селекцію відбірковою комісією Одеського кінофестивалю, може брати участь лише в одній конкурсній програмі ОМКФ.

Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн-форму, розміщену на офіційному сайті кінофестивалю, і надати всі зазначені в онлайн-формі матеріали до 24:00 (за Київським часом) 12 квітня 2019 року - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться 12-20 липня наступного року. 

Фото: прес-служба ОМКФ

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
227
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop