«Україна» адаптує The brain. Шоу вийде весною 2019 року

«Україна» адаптує The brain. Шоу вийде весною 2019 року

7 Листопада 2018
3213
7 Листопада 2018
16:23

«Україна» адаптує The brain. Шоу вийде весною 2019 року

3213
Телеканал «Україна» адаптуватиме формат The brain компанії Endemol. Про це повідомив директор департаменту розважальних програм каналу Анатолій Сябро 7 листопада.
«Україна» адаптує The brain. Шоу вийде весною 2019 року
«Україна» адаптує The brain. Шоу вийде весною 2019 року

За його словами, планується створення 10 епізодів по 90 хвилин.

Директорка телеканалу Вікторія Корогород розказала «Детектору медіа», що адаптація вийде в ефір у  першому півріччі 2019  року – у весняний сезон.

Телеканал «Україна» вже досить давно не знімав форматні шоу, тому поки, окрім The brain, нових подібних проектів не готує.

«Ми достатньо обережні на цій території. За останні п’ять років – це перша проба. Ми розглядаємо багато й інших форматів. Але поки проанонсувати появу нового розважального шоу ми не готові. Нехай спершу в ефір вийде The brain», – наголосила пані Корогород.

The brain – це талант-шоу, де змагаються учасники, які мають майже «надлюдські» таланти, пов'язані з органами чуття: пам'ять, зір, слух, дотик тощо. Вони проходитимуть різні фізичні та інтелектуальні випробування. Проект уже був адаптований у таких країнах як: Бразилія, Китай, Хорватія, Франція, Німеччина, Італія, Польща, Португалія, Росія, Сербія, Іспанія, США.

Раніше про придбання цього формату СТБ повідомляла «Медіаняня». 

Програмна директорка СТБ Катерина Шевелюк у коментарі «Детектору медіа» зазначила, що канал дійсно купував формат The brain і навіть розпочинав адаптувати, однак вирішив, що це буде економічно невигідним.

«Але у процесі  розробки ми дійшли висновку, що на даний час виробництво такого талант-шоу на високому якісному рівні, до якого звик глядач СТБ, є економічно недоцільним для каналу. А йти на компроміси, аби втратити якість, ми собі не дозволяємо. Тому так, було прийняте рішення відмовитись від формату», -  розказує Катерина Шевелюк.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3213
Читайте також
07.11.2018 16:15
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
3 319
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду