Концерн РРТ запустив цифрове радіо в Києві

Концерн РРТ запустив цифрове радіо в Києві

7 Листопада 2018
3592
7 Листопада 2018
14:53

Концерн РРТ запустив цифрове радіо в Києві

3592
Сьогодні, 7 листопада, Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення запустив мультиплекс цифрового радіо в Києві у складі 13 радіостанцій.
Концерн РРТ запустив цифрове радіо в Києві
Концерн РРТ запустив цифрове радіо в Києві

Про це «Детектору медіа» повідомив генеральний директор Концерну РРТ Петро Семерей.

За його словами, повноцінно запущено в роботу один передавач цифрового радіо на вулиці Дорогожицькій, який дотепер працював у тестовому режимі. Через передавач мовлять 13 радіостанцій, що виграли цифрові конкурси Нацради: «Радіо Марія», Old Fashioned Radio, Zemlya, Hype Radio, «Країна ФМ», «Українське радіо», «Промінь», «Культура», «Мейдан»«Армія ФМ», «Бізнес-радіо», DJ FM і Power FM.

14-та радіостанція мультиплексу – «Прямий ФМ» – поки що не розпочала мовлення.

Другий передавач на вулиці Саперно-Слобідській поки що не працює. Можливо, для покриття Києва буде достатньо одного передавача, пояснив пан Семерей.

Нагадаємо, радіостанція Міністерства оборони України «Армія ФМ» і три радіостанції холдингу Business Radio Group - «Бізнес-радіо», DJ FM і Power FM - перемогли у конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на цифрове радіомовлення стандарту T-DAB (DAB+) у Києві, результати якого було оголошено 26 липня цього року.

6 вересня радіостанція «Прямий ФМ», яку запустило ТОВ «Телеканал “Прямий”» (юридична особа Прямого каналу), перемогла в конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на цифрове радіомовлення стандарту T-DAB (DAB+) у Києві. «Прямий ФМ» був єдиним претендентом у цьому конкурсі на останнє 14-те місце в київському мультиплексі цифрових радіостанцій.

Як писав «Детектор медіа», 11 червня Концерн РРТ запустив локальний київський мультиплекс цифрового радіо стандарту T-DAB (DAB+) у складі 9 цифрових радіостанцій: «Українське радіо», «Промінь», «Культура», «Країна ФМ», Old Fashioned Radio, Hype Radio, Zemlya, «Мейдан», і «Радіо Марія». 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3592
Читайте також
05.09.2019 18:56
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
3 009
20.06.2018 13:15
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
4 303
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду