15:40
Понеділок, 3 Вересня 2018

Миколаївській філії Концерну РРТ поновили електропостачання

У п’ятницю, 31 серпня, миколаївське обленерго відновило електропостачання філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, відключене раніше за борги. Відповідно, в Миколаївській області знову працює телебачення та радіо.
Миколаївській філії Концерну РРТ поновили електропостачання
Миколаївській філії Концерну РРТ поновили електропостачання

Про це «Детектору медіа» повідомив генеральний директор Концерну РРТ Петро Семерей.

За його словами, Концерн РРТ отримав частину коштів від Національної суспільної телерадіокомпанії України за послуги з доставки сигналу, з яких оплатив електроенергію, після чого обленерго поновило електропостачання.

«Ми випросили кошти в НСТУ, оплатили, і все було включено 31 числа. Зараз ми відстежуємо, щоб нас не відключили в інших областях. Де є загроза – одразу закриваємо борги», – сказав пан Семерей.

Нагадаємо, 29 серпня Миколаївське обленерго за борги вимкнуло електроенергію Миколаївській філії Концерну РРТ, яке є оператором телевізійних і радіопередавачів. У результаті в області зникло аналогове та цифрове ефірне мовлення, а також радіомовлення тих радіостанцій, чиї передавачі розташовані на вежах Концерну РРТ.

Іще сім обленерго попередили Концерн РРТ про наміри вимкнути електропостачання філій Концерну через заборгованість за електроенергію. Станом на кінець серпня загальна сума заборгованості Концерну за електроенергію становила 19 млн грн, повідомляв «Детектору медіа» Петро Семерей.

1 серпня Концерн РРТ вимкнув аналогове ефірне телебачення на більшій території України відповідно до постанови уряду. Аналогове ефірне мовлення залишилося на кордоні з Росією та Кримом і в зоні ООС. Також в аналоговому ефірі по всій Україні поки що продовжується мовлення «UA: Першого», регіональних суспільних телеканалів, а також місцевих каналів, які не мають цифрових ліцензій.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
453
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop