12:47
Четвер, 5 Квітня 2018

Нацрада оголошує повторний конкурс на цифрове радіо в Києві

5 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила оголосити повторний конкурс на цифрове радіо стандарту T-DAB (DAB+) у Києві.
Нацрада оголошує повторний конкурс на цифрове радіо в Києві
Нацрада оголошує повторний конкурс на цифрове радіо в Києві

На конкурс будуть виставлені 4 вільні місця в цифровому мультиплексі, що працюватиме на двох передавачах Концерну РРТ у Києві. Загалом у мультиплексі можуть мовити 14 радіостанцій. На попередній конкурс Нацради заяви подали 10 радіостанцій – усі вони стали переможцями, а вільними залишилося 4 місця.

Конкурсні умови повторного конкурсу будуть аналогічними до попередніх: заборонено ретранслювати програми інших мовників; розповсюдження сигналу у відкритому вигляді.

Нагадаємо, 27 липня 2017 року Нацрада вирішила замовити в УДЦР прорахунок частоти для запуску цифрового радіо стандарту DAB+ у Києві, щоб реалізувати в Києві експеримент із запуском цифрового радіо.

21 грудня 2017 року Нацрада вирішила оголосити конкурс на цифрове радіо стандарту T-DAB (DAB+) у Києві, а також затвердила конкурсні умови.

27 грудня 2017 року в газеті «Голос України» було опубліковано оголошення конкурсу Нацради на цифрове радіомовлення у стандарті T-DAB (DAB+) у Києві.

29 березня 2018 року Нацрада підбила підсумки конкурсу на цифрове радіо в Києві. Заяви подали 10 радіостанцій – усі вони стали переможцями конкурсу: «Радіо Марія», Old Fashioned Radio, Zemlya, Hype Radio, «Країна ФМ», «Перше цифрове», «Українське радіо», «Промінь», «Культура» і «Мейдан».

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
678
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop