19:07
Четвер, 22 Березня 2018

Нацрада перевірить мовні квоти на сєвєродонецькій радіостанції СТВ

22 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку радіостанції СТВ (ТОВ «Телекомпанія СТВ») із Сєвєродонецька Луганської області щодо дотримання мовних квот.
Нацрада перевірить мовні квоти на сєвєродонецькій радіостанції СТВ
Нацрада перевірить мовні квоти на сєвєродонецькій радіостанції СТВ

Під час моніторингу Нацрада виявила ознаки порушення мовних квот: частка ведення передач державною мовою в ефірі радіостанції СТВ 9 лютого становила 46,5% замість передбачених законом 55%.

Зазначимо, що ТОВ «Телекомпанія СТВ» володіє ліцензіями на радіомовлення, телевізійне мовлення та ліцензією провайдера в Сєвєродонецьку. Але перевірка призначена саме за радійною ліцензією на мовлення на частоті 105,3 МГц у Сєвєродонецьку Луганської області.

Нагадаємо, за перший рік дії закону про квоти на радіо Нацрада зафіксувала 17 порушень законодавства і виписала радіостанціям-порушникам 17 штрафів на загальну суму понад 1 млн грн.

З 8 листопада 2017 року передбачені законом квоти зросли: частка пісень українською мовою має становити 30%, ведення передач державною мовою – 55%. Радіостанції, в ефірі яких понад 60% пісень становлять пісні мовами країн ЄС, передбачена зменшена квота пісень українською мовою – 25%.

Цього року Нацрада оштрафувала загальнонаціональну радіомережу «П’ятниця» на 327 тис. 842 грн і призначила перевірки дотримання квот загальнонаціональною радіомережею «Русское радио» і київською радіостанцією «Європа плюс».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
377
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop