13:22
П'ятниця, 8 Грудня 2017

ZIK змінив формат та кінцевих бенефіціарів

Телеканал ZIK змінив формат з просвітницько-інформаційного з фільмопоказом на інформаційно-просвітницький з фільмопоказом. Також у телеканалу змінилися кінцеві власники: Петро Димінський перестав бути кінцевим бенефіціаром ZIK. Про це стало відомо на засіданні Нацради 7 грудня.
ZIK змінив формат та кінцевих бенефіціарів
ZIK змінив формат та кінцевих бенефіціарів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 7 грудня внесла зміни до програмної концепції телеканалу ZIK за цифровою ефірною та супутниковою ліцензіями його юридичної особи ТОВ «ТРК “Нові комунікації”».

Зміна формату зумовлена збільшенням частки інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм з 5 годин до 7 годин на добу та зменшенням обсягу науково-просвітницьких програм з 4 годин 40 хвилин до 3 годин на добу. Також із програмної концепції зникла підбірка музичних творів (20 хвилин).

Незмінним залишився обсяг розважальних і музичних програм (1 година), дитячих програм (40 хвилин), фільмопоказу (4 години). Обсяг національного продукту в ефірі – 21 година на добу (у тому числі 17 годин власного контенту), іноземного продукту – 3 години на добу.

Також на засіданні Нацради представники ZIKу повідомили, що в телеканалу змінилися кінцеві бенефіціари і відповідні документи вже подано до Нацради. Зі складу кінцевих бенефіціарів вибув Петро Димінський, кінцевими бенефіціарними власниками телеканалу залишилися троє членів його родини – дочки Анастасія Димінська, Жанна Димінська і дружина Олена Димінська. Поки що Нацрада не розглянула цих змін.

Нагадаємо, влітку кінцевими бенефіціарними власниками телеканалу ZIK крім Петра Димінського стали його дочки Анастасія Димінська, Жанна Димінська і дружина Олена Димінська. У липні відповідні дані були внесені до ліцензій ТОВ «ТРК “Міст ТБ”» (супутникова та аналогові ефірні ліцензії), а в серпні – до ТОВ «ТРК “Нові комунікації”» (супутникова та цифрова ефірна ліцензії).

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
772
Переглядів
Коментарі
Ден
23:33 / 07 Лютого 2018
Ссучился ЗИК
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop