17:05
П'ятниця, 28 Липня 2017

ZIK показав кінцевими бенефіціарами не тільки Петра Димінського

Телеканал ZIK (одна з його юридичних осіб – ТОВ «ТРК “Міст ТБ”») розкрила нових кінцевих бенефіціарних власників: крім Петра Димінського до числа бенефіціарів входять його дочки Анастасія Димінська, Жанна Димінська і дружина Олена Димінська.
ZIK показав кінцевими бенефіціарами не тільки Петра Димінського
ZIK показав кінцевими бенефіціарами не тільки Петра Димінського

Відповідні зміни до ліцензій телеканалу ZIK, які записані на ТОВ «ТРК “Міст ТБ”» (супутникова та ефірні аналогові ліцензії), внесла 27 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення. Ці ж кінцеві бенефіціарні власники вказані в єдиному державному реєстрі.

Голова Нацради Юрій Артеменко запитав у представника ZIK: «До мене доходить різна інформація, що хтось інший стоїть за каналом. Є хтось інший, хто впливає?». Представник ZIK відповів: «Я таких не знаю. Петра Петровича я бачив на заходах каналу, когось іншого – ні».

Раніше в структурі власності ТОВ «ТРК “Міст ТБ”» був зазначений один кінцевий бенефіціар – Петро Димінський, який володів каналом через кіпрську компанію Alvho Trading Limited та українське ТОВ «Західна інформаційна корпорація».

Петро Димінський визнав себе кінцевим бенефіціаром каналу ZIK не одразу: навесні 2016 року ZIK називав своїм кінцевим бенефіціарним власником громадяна Кіпру Ангелоса М. Лоізоу. Але восени 2016 року канал подав до Нацради нову інформацію, у якій показав вплив на ZIK Петра Димінського.

Зауважимо, що канал ZIK віднедавна має ще одну юридичну особу – ТОВ «ТРК “Нові комунікації”», яке володіє ліцензією на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-3. Наприкінці 2016 року ця компанія змінила структуру власності і вказала своїм кінцевим бенефіціарним власником Петра Димінського.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2382
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop