22:30
Четвер, 7 Грудня 2017

Рада продовжила фінансову підтримку ATR з держбюджету

7 грудня Верховна Рада ухвалила закон, яким продовжила практику надання фінансової підтримки недержавним телерадіокомпаніям, що функціонували на території Криму та Севастополя і надають інформаційні послуги.
Рада продовжила фінансову підтримку ATR з держбюджету
Рада продовжила фінансову підтримку ATR з держбюджету

За законопроект № 7345 «Про внесення зміни до пункту 16 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України» за основу та в цілому проголосували 244 народних депутати.

Законопроект зареєстрували 29 листопада народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Артур Герасимов і Рефат Чубаров. Вони запропонували продовжити практику надання фінансової підтримки телерадіокомпаніям, що функціонували на території Криму та Севастополя та надають інформаційні послуги, на необмежений строк. Раніше перехідні положення Бюджетного кодексу України передбачали можливість такої підтримки у 2016 році.

Фінансова підтримки надаватиметься за рахунок і в межах коштів, передбачених бюджетною програмою «Розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України».

Нагадаємо, що йдеться про підтримку кримськотатарського телеканалу ATR, що належить кримськотатарському бізнесмену та громадському активісту Ленуру Іслямову (одним з міноритарних власників телеканалу є також Рефат Чубаров).

З 2016 року телеканал ATR отримує фінансову підтримку з державного бюджету за рахунок бюджетної програми розселення та облаштування кримських татар та осіб інших національностей, депортованих з території України. У 2016 році фактичний обсяг фінансової підтримки ТОВ «Телевізійна компанія “Атлант СВ”» для телеканалу ATR склав 38 млн 970 тис. грн. із 60 млн 340 тис. грн., передбачених за бюджетною програмою підтримки депортованих осіб. У 2017 році за цією бюджетною програмою передбачено 35 млн 340 тис. грн. У проекті держбюджету на 2018 рік передбачено 29 млн 740 тис. грн.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
646
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop