11:31
П'ятниця, 7 Липня 2017

Телеканал ATR отримає з держбюджету ще 35 мільйонів

До Бюджетного Кодексу України вносяться необхідні зміни
Телеканал ATR отримає з держбюджету ще 35 мільйонів
Телеканал ATR отримає з держбюджету ще 35 мільйонів

Мінфін вносить зміни до Бюджетного Кодексу України, аби мати законні підстави для фінансування в 2017 році приватного кримськотатарського телеканалу ATR за рахунок держпрограми розселення та облаштування кримських татар та осіб інших національностей, депортованих з території України.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на відповідь Міністерства соціальної політики на їх запит.

У Мінсоцполітики також зазначили, що на 2017 рік вказана бюджетна програма в Державному бюджеті України передбачає 35 мільйонів 340 тисяч гривень.

У 2016 році фактичний обсяг фінансової підтримки ТОВ «Телевізійна компанія «Атлант СВ» для телеканалу з логотипом «ATR T» в рамках бюджетної програми з облаштування раніше депортованих склав 38 мільйонів 970 тисяч гривень.

Повідомляється також, що 16,859 млн з цієї суми було витрачено на поточні видатки, 22 мільйони — на капітальні видатки.

 Нагадаємо, у листопаді 2016 року Верховна Рада України ухвалила зміни до Бюджетного Кодексу України, що дозволило скерувати бюджетні кошти на підтримку приватного телеканалу. Відповідне розпорядження Кабінет міністрів України затвердив 7 грудня 2016 року.

У березні 2016 року прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив виплатити з держбюджету частину боргу телеканалу «ATR-T» за трансляцію супутникового сигналу — 5 мільйонів гривень.

За даними Єдиного реєстру юридичних осіб Міністерства юстиції України, засновниками ТОВ ТК «Атлант СВ» є бізнесмен, координатор «Громадянської блокади Криму» Ленур Іслямов, народний депутат України Рефат Чубаров, а також зареєстровані в АР Крим Мавілє Ісмаілова і Іса Хайбуллаєв.

Як повідомляв «Детектор Медіа», нещодавно генеральним продюсером телеканалу ATR призначено відому телевізійницю Христину Бондаренко.

Фото: Телеграф

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
980
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop