18:20
Четвер, 7 Грудня 2017

ATR і радіо «Мейдан» сплатили штраф Нацраді – «Мейдан» отримає супутникову ліцензію

Юридична особа телеканалу ATR і радіо «Мейдан» – ТОВ «Телевізійна компанія “Атлант-СВ”» – сплатила призначений Національною радою з питань телебачення і радіомовлення штраф за неподання інформації про структуру власності. Про це стало відомо на засіданні Нацради 7 грудня.
ATR і радіо «Мейдан» сплатили штраф Нацраді – «Мейдан» отримає супутникову ліцензію
ATR і радіо «Мейдан» сплатили штраф Нацраді – «Мейдан» отримає супутникову ліцензію

«У минулу пятницю я зустрічався з власником компанії (Ленуром Іслямовим. – ДМ). Він дав команду сплатити штраф», – повідомив голова Нацради Юрій Артеменко.

Штраф було сплачено 5 грудня в повному обсязі. Загальна сума разом з пенею – 44 тис. грн., уточнила головний бухгалтер Нацради Тетяна Стороженко.

Після сплати штрафу Нацрада задовольнила заяву радіо «Мейдан» про видачу ліцензії на супутникове радіомовлення. Це рішення 7 грудня члени Нацради підтримали одноголосно. Супутникова ліцензія обійдеться кримськотатарській радіостанції «Мейдан» у 236 тис. грн.

Нагадаємо, 30 листопада Нацрада перенесла на тиждень розгляд питання про видачу супутникової ліцензії радіо «Мейдан», закликавши компанію за цей час сплатити штраф за неподання інформації про структуру власності у розмірі 18700 грн плюс пеню.

Кримськотатарська радіостанція «Мейдан» належить власнику телеканалу ATR Ленуру Іслямову та мовить на окупований Крим з Чонгара Херсонської області на ФМ-частоті 101,4 МГц. Головна редакторка радіо «Мейдан» Ельзара Баталова пояснила, що супутникове радіомовлення потрібно «Мейдану», тому що його сайт в окупованому Криму блокують, а ефірний сигнал глушать.

З 2016 року телеканал ATR отримує фінансову підтримку з державного бюджету за рахунок держпрограми розселення та облаштування кримських татар та осіб інших національностей, депортованих з території України. У 2016 році фактичний обсяг фінансової підтримки ТОВ «Телевізійна компанія “Атлант СВ”» для телеканалу ATR склав 38 млн 970 тис. грн., у 2017 році було передбачено 35 млн 340 тис. грн.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
437
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop