18:16
Вівторок, 5 Вересня 2017

Гендиректором Прямого каналу стала Євгенія Захарова

Генеральним директором Прямого каналу замість Олександра Бутка було призначено Євгенію Захарову. Про це «Детектору медіа» повідомила прес-служба каналу.
Гендиректором Прямого каналу стала Євгенія Захарова
Гендиректором Прямого каналу стала Євгенія Захарова

«В першу чергу, я хочу подякувати Олександрові Васильовичу Бутку за його роботу. Я знаю, як йому було нелегко багато років утримувати канал в прекрасному стані. Я дуже ціную його високий рівень менеджменту і його людські якості. Але все тече, все змінюється. Час іти далі. Тому... Я радий представити медіагромадськості нового генерального директора Прямого каналу – Євгенію Захарову. Для мене це велика честь і радість – передача керування таким складним творчим колективом, як телеканал, такій професійній людині», - прокоментував власник Прямого каналу Володимир Макеєнко.

«Детектор медіа» звернувся по коментар до Олександра Бутка, але він сказав, що перебуває за кордоном і не може розмовляти.

Нагадаємо, Євгенія Захарова почала працювати на Прямому каналі (тоді ще - Tonis) на початку 2017 року на посаді креативного продюсера. До команди мовника вона приєдналася разом з генеральним продюсером Олексієм Семеновим та телеведучими Євгенієм Кисельовим і Матвієм Ганапольським під час купівлі Володимиром Макеєнком Tonis.

Раніше Євгенія Захарова разом з Олексієм Семеновим працювали на NewsOne, а ще раніше - на каналі «112 Україна».

Олександр Бутко був призначений генеральним директором телеканалу Tonis у вересні 2011 року, після того, як власником каналу перестав бути Володимир Костерін. Тоді Tonis почав вказувати кінцевим бенефіціарним власником громадянина Чехії Петра Зіку, але на ринку канал пов'язували з Олександром Януковичем.

Читайте також

Фото: Павло Шевчук

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11179
Переглядів
Коментарі
Світлана
16:33 / 06 Березня 2018
Згодна з Анною! Немає довіри до нього, Він зневажливо себе веде!
Анна
09:19 / 02 Листопада 2017
Зря вы взяли на канал М.Ганапольского !!! От его грубости уже тошнит.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop