Нацрада завершила переоформлення ліцензій «КРТ Київ» на «ПравдаТУТ Київ»

Нацрада завершила переоформлення ліцензій «КРТ Київ» на «ПравдаТУТ Київ»

13 Липня 2017
3105
13 Липня 2017
18:26

Нацрада завершила переоформлення ліцензій «КРТ Київ» на «ПравдаТУТ Київ»

3105
13 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила ТРК «Сатурн» змінити логотип: замість «КРТ Місто» на київській частоті «Сатурну» запуститься телеканал «ПравдаТУТ Kyiv». Також Нацрада зафіксувала в ліцензії нових власників, адресу та керівництво компанії.
Нацрада завершила переоформлення ліцензій «КРТ Київ» на «ПравдаТУТ Київ»
Нацрада завершила переоформлення ліцензій «КРТ Київ» на «ПравдаТУТ Київ»

ТРК «Сатурн» ділить одну частоту – 27 ТВК у Києві – з ТРК «Академія» («Академія» має 16 годин ефіру, «Сатурн» - 8 годин). Попереднім власником обох телерадіокомпаній було ТОВ «ТЛС-100», що належить Ларисі Васильєвій – дружині політика, народного депутата кількох скликань та екс-генпрокуророра Геннадія Васильєва. Дві компанії мали логотипи «КРТ Київ» і «КРТ Місто», тобто фактично були об’єднані в один телеканал.

Як писав «Детектор медіа», власник телеканалу «ПравдаТУТ» Іван Гришин купив ТОВ «ТРК “Академія”», а власник провайдера «Бест» і кабельного телеканалу «Погляд» з Бучі та Ірпеня Олексій Зіневич купив ТРК «Сатурн». Бізнес-партнери мали намір на частоті ТРК «Академія» і ТРК «Сатурн» замість «КРТ Київ» запустити телеканал «ПравдаТУТ Київ». Нацрада дозволила реалізувати ці наміри.

Нацрада записала до ліцензії ТРК «Сатурн», що Олексію Зіневичу належить частка 98%. Ще 2% стали належати мешканці Бучі Наталії Лисаченко. Вони й стали кінцевими бенефіціарами компанії замість Лариси Васильєвої. Директором ТРК «Сатурн» став Ярослав Маляренко замість Віктора Павленка.

Компанія переїхала в Бучі з вулиці Будьонного, 2-а на провулок Олекси Тихого, 4, офіс 235.

З редакційної ради каналу вибули Іван Рудницький, Олександр Бовтько, Олена Ольшевська, Юрій Загребельний, Ігор Литвинчук, Юрій Медвідь. Їх замінили Роман Шестопалов, Олексій Зіневич, Сергій Гапон, Ярослав Маляренко.

Змінюючи логотип «КРТ Місто» на «ПравдаТУТ Kyiv» телеканал не змінив програмної концепції.

Нагадаємо, 6 липня Нацрада дозволила ТРК «Академія» змінити логотип «КРТ Київ» на «ПравдаТУТ Київ». Також Нацрада зафіксувала в ліцензії нових власників, адресу та керівництво компанії.

Нагадаємо, телеканал «ПравдаТУТ» розпочав мовлення у 2014 році в кабельних мережах передмість Києва – Вишневого, Боярки та Софіївської Борщагівки. Директором і власником телеканалу (ТОВ «Інформаційне агентство "Правдатут"») є Іван Гришин – бізнесмен, громадський діяч і політик з Вишневого, який на місцевих виборах балотувався до Київської обласної ради за списком партії «Нові обличчя», але не пройшов.

Восени 2015 року телеканал «ПравдаТУТ» отримав супутникову ліцензію, після чого почав розширювати свою присутність у кабельних мережах по всій Україні. У листопаді 2016 року «ПравдаТУТ» потрапив до локального київського мультиплексу компанії «Ера продакшн», отримавши право мовити в цифровому ефірі Києва на 41 ТВК.

На початку лютого 2017 року львівське ТОВ «Правдатут Львів медіа», кінцевим бенефіціаром якого є Іван Гришин, придбало в холдингу «Вести Украина» компанію «Мультиплексресурс», яка володіє ліцензією на місцеве цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 у Львові з логотипом «Захід новини». 30 березня Нацрада дозволила ТОВ «Мультиплексресурс» змінити логотип «Захід новини» на «ПравдаТУТ Львів» і внесла відповідні зміни до його ліцензії. Відтак, телеканал «ПравдаТУТ» розпочав цифрове ефірне мовлення у Львові.

Також 30 березня телеканал «ПравдаТУТ» отримав дозвіл Нацради на тимчасове цифрове ефірне мовлення у місті Волноваха Донецької області в локальному мультиплексі на 22 ТВК.

18 травня Нацрада оголосила попередження телеканалу «ПравдаТУТ» за його супутниковою ліцензією (ТОВ «Інформаційне агентство “Правдатут”») за показ фільмів без дотримання авторських прав.

1 червня Нацрада проліцензувала інформаційно-розважальний кабельний телеканал «Погляд» з міста Буча. Власником і директором телеканалу «Погляд» є Олексій Зіневич. Він же разом зі своєю родиною володіє провайдером «Бест», у мережах якого за ліцензією мовить «Погляд».

У червні стало відомо, що власник телеканалу «ПравдаТУТ» Іван Гришин купив ТОВ «ТРК “Академія”», яке разом з ТРК «Сатурн» ділять одну ефірну частоту – 27 ТВК у Києві – та мовлять з логотипами «КРТ Київ» і «КРТ Місто». Бізнес-партнером Івана Гришина став Олексій Зіневич, який придбав ТРК «Сатурн». Нові власники вирішили запустити замість «КРТ Київ/Місто» телеканал «ПравдаТУТ Київ».

На початку липня стало відомо, що телеканал «ПравдаТУТ» і телеведучий Роман Скрипін досягли домовленості про вихід авторської програми журналіста «16+» на каналі.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3105
Читайте також
20.12.2019 12:55
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
2 343
03.04.2017 15:00
Мар'яна Закусило
12 218
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду